Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csal olyan sok nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal olyan sok nő a képekkel az interneten társkereséskor? Ciki az első randi legelején jelezni az eltérést és konkrétan ott hagyni az illetőt?

Figyelt kérdés

Az alábbiakat tapasztalom én is, és számos barátom, aki szintén neten keres férfit/nőt:

- agyonretusált képek: gyakorlatilag csak szem van, az orr már nem is látszik

- előnyös póz: akinek nincs melle, az úgy fotózza, mintha volna, aki túlsúlyos, igyekszik nagyon karcsúnak mutatkozni, stb.

- régi képek: 5 éve egyszer véletlenül készült róla egy előnyös kép, felteszi. Tényleg nem is sejti, hogy változott azóta? És 5 éve sem volt hiteles az a kép.

- nincs egész alakos kép: na az mindig gyanús. Legritkább esetben a jó alakú, magukkal elégedett emberek titkolják "bomba" formájukat.

- tudatosan elrejtett hibák: odafésült haj, ahol bőrhiba van, eltakart elváltozás, mindig ugyanolyan pózból készült szelfi


Két dolog tud nagyon leleplező lenni szerintem. Az egyik, ha még randi előtt látni a személyről egy sima képet, ami nem szelfi, nincs megvágva, és így kiderül, milyen is az illető valójában félórányi filterezés nélkül. Ilyet persze jó esetben kérni kell, a válasz legtöbbször "nincs több képem, nem szeretem, ha fotóznak". Ismerős válasz, nyílván... A másik a kellemetlenebb: a személyes találkozás.


Nektek milyen tapasztalataitok vannak?



2019. aug. 25. 16:56
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Senki nem azért van fenn neten, mert annyira jó ott ismerkedni. Ez egy kényszer. Időhiány, kevés normális ismerkedési lehetőség, nyitottság vezet ehhez. Igen, valóban könnyebb a valóságban ismerkedni, és én is egy "offline" ismerkedésemből kerültem majdnem kapcsolatba a sok netes randi után/helyett. Nem szabad sem elítélni, sem megbélyegezni azokat, akik megpróbálják neten. Én rengeteg értelmes, értékes embert ismertem meg ott. Szerintem ez nem vidékfüggő dolog. Budapest fele is vidéki, csak itt dolgozik, de hazajár. Vidéken is vannak egyedülállók. A net számukra is adott.
2019. aug. 25. 17:39
 12/35 anonim ***** válasza:
63%

Chatel és során kap rólam akkor frissiben lőtt képeket, én is azt várom. Ha nincs, akkor folytatás sincs. Nem kellett senkit otthagynom randin, mert ezzel leszereltem már előtte + olyanra rá se írok, akinek nincs kinn filtermentes profil és egészalakos képe.

33/f

2019. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
37%
Tudod az a bajom vele, hogy amikor papír alapú, strigulas ismerkedésről beszélünk azt pont netes társkereső erősítette meg, főleg az ott lévő férfi többlet miatt, ahelyett hogy rábiznank az egészet a természetre és megtalalna, megérezné mindenki a magához való párt az életben és nem egy üzletet csinálnánk ebből is.
2019. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
76%

Molett, hangulatember, szabadszellemű, őszinte... aztán kövér, bolond, labanc/qrvapecér, tahó. A szavakat is retusálják. Küldjön csak képet is, aztán ami nincs rajta, azt próbálja takargatni.

33/f

2019. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer egyik haverom mesélte hogy lebeszélt egy tinder randit és mikor ő odaért látta hogy a lány már ott vár a találkozó helyen, gyakorlatilag annyira nem az volt külsőleg és mivel a lány nem látta őt, írt neki, hogy jajj bocsi nem fog tudni elmenni. Lehet kicsit köcsögség de ilyen megtévesztő képek felrakása is.
2019. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
80%
#15-os, akkor már kulturáltan isnintezhette volna, hogy oda egy hozzá és megkerdezi, hogy tényleg vele van e találkozója? Ilyenkor lehet egy két utalás tenni rá, hogy másra számított külsőleg, főleg, de nem egyből, hanem mondjuk megpróbálja megismerni. Ha a személyisége sem jön be, akkor a találkozó végén megkoszonni a lehetőséget és szépen elvalnak útjaik. Talán. De ez csak az én véleményem.
2019. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
15%

Nálam alap volt az internetes ismerkedésnél a következő (azóta már házas vagyok, face-to-face próbálkozásból):


A telefonszám mindenféleképp legyen meg.

Te érj oda később!

Távolabbról felhívod, hogy pár percet késel.

Megkéred, hogy amíg odaérsz beszélgessetek, mondjon Ő valamit (olyat, ami hosszan ecsetelős, hogy neked ne kelljen válaszolgatni).

Végigméred a teret, kávézót, stb. és megkeresed azt aki éppen azt mondja a telefonba amit hallasz.

Ha jó a nő, akkor teszel egy kis kitérőt a látóteréből és elköszönsz a telefonban, majd odamész hozzá.

Ha nem jó a nő, akkor elsétálsz mint egy idegen, aki éppen a telefonnal a fülén kerüli őt ki, majd látóteren kívül bontod a vonalat és hazamész.

2019. aug. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
95%

Akinek ennyire a tökéletes külső kell ebben a lepukkant porfészek országban, ahol normális külsejű embert lassan mikroszkoppal kell keresni, az ne sopánkodjon, hogy évek ota nincs párja!

Mellesleg nem ártana, ha mindenki saját magát is megszemlélné alaposan a tükörben és önkritikát is gyakorolna.

Volt egy pasi, akivel ismerkedtem. Kopaszodó, sápkoros, sárga fogú,stb...szóval külsőleg nem egy vonzó adonisz, de sok közös téma volt, érdekelt, a külsőségeket leszámitva. Találkoztunk. Minimális smink volt rajtam és alakot hangsúlyozo ruha, tehát alaposan szemügyre vehette, valójában milyen vagyok. Erre randi után kért képeket, amin teljesen smink nélkül és otthoni ruhában vagyok. Kapott egyet, pár perc múlva megosztotta velem a képem kivilágosítottabb változatát, csak tudnám mi a phaszt keresett még a fotón világosítással... Na ott lett elegem belőle. Ha agyonretusált egy fotó, azt látni lehet. De hogy valaki már azt se hiszi el, amit élőben lát?! Komolyan mondom, egyre több az elmebeteg és sírnak, hogy nincs párjuk. Nincs mit csodálkozni.

2019. aug. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
89%
És ha már itt tartunk, miért hazudik olyan sok pasi a magasságáról, egzisztenciájáról??
2019. aug. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
60%

#16: Ha abból indulunk ki, hogy a nők többsége szerint teljesen rendben van az, hogy képcsere után egyszerűen eltűnik ha nem tetszik a férfi, esetleg az első randi után nem válaszol többé, akkor ezzel nem értem mi a probléma. Ilyenkor mindig az szokott lenni a magyarázat, hogy tudni kell olvasni a sorok között, ez is egyfajta válasz.

A különbség annyi, hogy míg a férfi azon a küldött képen "önmagát adta" és azért nem kellett, addig a nő egy feljavított képpel megpróbálta átverni.

2019. aug. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!