Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkozott, nagyon gyáva (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkozott, nagyon gyáva (nem merek kezdeményezni) férfi vagyok hogyan javíthatnék magamon?

Figyelt kérdés

Általában itt azt olvasni hogy sokan másokat okolnak hogy nincs barátnöjük, ezzel szemben én belátom hogy bennem keresendö a hiba. Nagyon nehezen ismerkedem, helyesebb kifejezés hogy nem ismerkedem semmennyire(max munkahelyen de ott is a lehetö legminimálisabbat ami feltétlenül szükséges), nem merek leszólítani egy lányt sem, sohasem mertem. Persze amig fiatalabb voltam jöttek hozzám ök is, de az igazság az hogy külsöre nem tetszettek eléggé ezért flegmán lepattintom az összeset 18 éves koromig nagyjából így ment, késöbb egyre ritkábban fordult elö ilyesmi kb évente egy-egy lány aki próbált közeledni de ök sem tetszettek és elküldtem összeset.

De mostanra elértem 30-at és elöször kezdtem el érezni hogy nem jó egyedül, azelött nagyon jól el voltam magambam a rengeteg idöt csak magamra szánva,kockulás és párkapcsolat hiánya megoldva sima önkielégítéssel, már nem vagyok megelégedve ezzel az élettel ebben a formában, elég jóképü(7/10) vagyok és anyagiakkal sincs probléma(több lakás is különbözö megyeszékhelyeken jó helyen stb), de a személyiségem azt kell mondjam csapnivaló, nagyon önzö magamnak való ember vagyok aki nehezen nyilik meg. Ami a legrosszabb hogy elég nagy igényem is van szeretnék egy szép fiatal lányt barátnönek, de a gondom az hogy egyhez sem merek közeledni, akik meg közelednek azok nem szépek vagy nem fiatalok esetleg mind2, ki vannak zárva. Hogyan tudnék javítani magamon hogy merjek stb, szeretnék változni de azt nem tudom hogyan törhetném meg ezt az ördögi kört, hogy nem merek kezdeményezni ismerkedni nekem tetszö lányokkal...

Talán így örök magány vár rám, mert mondom az igényeimböl leadni nem tudok, szóval az egyetlen út ha én teszek magamért , rendbe akarom szedni magam ,mert érzem hogy ez a út amin járok nagyon nem jó!



2019. aug. 23. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Hű de sajnállak bakker...

“Imádom” az ilyen embereket. Most konkrétan az a bajod, hogy 10/7-es pasi vagy és nem jut neked 10/10-es nő??? Nem tudsz megelégedni egy 10/7-essel vagy 10/6-ossal? Lepattintod a nőket, akik közelednek hozzád... más meg örülne ha nem tengetné magányosan az életét és megragadná ezeket a lehetőségeket.

Nem biztos, hogy egy 10/10-es nő tudna neked boldogságot adni, mert àltalàban ők nem elégszenek meg egy 10/7-es pasival...

Oka van annak, ha nem találsz senkit. Akik akadnak, azokat pattintod. Milyen álmaid nője? Mit adjon neked? Mire vágysz? (Engedd el ennél a kérdésnél a külsőt!)

A fiatal alatt mit értesz? Idén érettségizettre? Mert azoknak tényleg fontos lesz a penzed, tudod a cukrosbácsik menők manapság.

A látásmódod több sebből vérzik, úgy látszik, nem tudod értékelni azt ami megadatik az életedben. Ha magadnak való vagy és nem tudsz adni, akkor kapni sem fogsz.

Milyen vagy a szexben? Ott is magadnak való? A normális nők ezt nem bírják. A szex legyen kölcsönös örömszerzés!

A jól működő kapcsolatok alapja a kompromisszumkézség. Az van neked?

Sajnos, csak te tudsz önmagadon segíteni. Meg kell próbálnod vàltoztatni a hozzáállásodon. Ne csak a külsőt nézd! Én amondó vagyok, hogy kell mindig egy alap szimpàtia, hisz nem kezdesz olyannal, aki nem tetszik, vagy épp taszít téged. De aztán... ha megvan a szimpàtia egyszerűen a belsőbe szeretsz bele. A belső tulajdonsàgok teszik a másikat olyan széppé! Ezt ne felejtsd el!

Picit meg kell próbálnod beengedni valakit a kis személyes szférádba.. mert ha mindenkit kizársz, aki nem tökéletes, akkor tényleg magànyos leszel mindig.


Nő/25

2019. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!