Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak adtam ki magam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak adtam ki magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindenekelőtt: igen, tudom hogy gusztustalan dolgot csináltam, és ez nem helyes. Ezt szeretném valahogy jóvátenni.

Megismerkedtem egy lánnyal egy társkereső oldalon, nagyon sokat beszélgettünk, de mire képcserére került a sor, nem magamról küldtem neki képet, azóta nagyon megkedveltem, sokat beszélgetünk, azthittem majd szépen lassan alábbhagy a dolog, de nem így lett.

Nem akarom megbántani, nem akarom hogy magát hibáztassa, hogy milyen hülye volt mert bevette a dolgot, így arra gondoltam, hogy valami indokkal lezárom az egészet.

Vagy pedig elmondom neki az igazat, de akkor ugyan úgy elveszítem, de még magát is hibáztatni fogja h bedőlt nekem...


Rettentően érzem magam, napok óta, tudom hogy hatalmas hülyeséget csináltam, azt akarom, hogy neki minél kevésbé fájjon a "vége".


(Random netes képről beszélünk, nem facebookrol szedtem le egy ismerősöm képét)


2019. aug. 22. 16:23
1 2 3
 11/25 Camorri ***** válasza:
93%

Hello,

Előre jelzem hogy undorítónak találom amit csináltál

DE: pontosan azt írd le neki mint a 8. (a Te hozzászólásod) és mellékelj egy képet magadról, hogy "valójában így nézek ki". Ha túlteszi magát ezen akkor legalább esélyetek van a kapcsolatra. Ha nem akkor se érzi szarul magát mert látja hogy Te vagy ilyen gyökér (nem sértegetni akarlak).


És kérj tőle bocsánatot. Ha értelmes a lány egy bizonyos szinten meg fogja érteni hogy miért csináltad.

2019. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Rockarc ***** válasza:
91%

En a helyedben megirnam kep nelkul, hogy mit tortent es hogyan. Oszinteseg ez a kulcsszo. Elore kerj bocsanatot, hogy egy artatlan beszelgetest szerettel volna tovabb folytatni es emiatt tortent meg az egesz. Majd a vegen legyel elozekeny, hogy megerted, ha igy nem akarja tovabb tartani a kapcsolatot veled.


Praktikus, ha olyankor irod meg neki, amikor nem kell egybol reagalnia ra, hogy at tudja gondolni mi is tortent, mik az erzesei veled kapcsolatban. Innentol rajta all. Ha ker valodi kepet, akkor kuldj neki. Ha kerdez, akkor valaszolj. Ha nem keres, akkor vege. Akkor viszont engedd el.


A konnyu utat valasztottad a lopott keppel, ami miatt most meg kell fizetned. Ha megbocsat neked akkor baratocskam megfogtad egy istenno labat. Nem tudom egyebkent, hogy miert van ez a rengeteg ugyeskedes, csalas stb, volt valaha valakinek ebben sikere? Szerintem tobb esely van oszinten nyitni, de sokan nem kezelik erteken az oszinteseget. En nem szeretem a cel szentesiti az eszkozt felfogast. Az a kretenek onigazolasa, hogy miert nem tudnak normalisan elni.


43F

2019. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmikép ne szívódj fel, annál nincs rosszabb
2019. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, és főleg azt, hogy ezek normális hangnemben érkeztek!
2019. aug. 22. 19:07
 15/25 anonim ***** válasza:
28%
Eleve csaló vagy, azaz ha így indítasz egy kapcsolatot felmerül az esély arra, hogy kutyából nem lesz szalonna. Gondolj bele fordítva! Neked hogy esne, ha valaki így átverne? Akarnád folytatni vele? Ha már eleve egy hazugsággal indult a rajt? Ez nem olimpia, hogy rossz a start de még lehet jó
2019. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle ember van. Van akinél az örihari, van aki csak simán bekönyvel idiótának, de olyan is van, aki túllép ezen, ha kedvel.

Az igazat, az igazat!

2019. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Az a legnehezebb, hogy már kb 3 hónapja beszélgetünk, még telefonon is órákon keresztül, van amikor olyanokat mond, hogy sosem érzett még ilyet pasi iránt, annak ellenére hogy még nem is találkoztunk, de nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

Viszont azt tudom, hogy a hozzám hasonló pasik nem jönnek be neki külsőleg.

2019. aug. 24. 21:56
 18/25 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi lett a kitárulkozás eredménye.
2019. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

szerintem mondd el neki, legyél őszinte és kérj bocsánatot,,ha nagyon szimpatikus lettél neki a levelezések alapján hátha megbocsájtja...

Ha óriási mázlid van még az is lehet ,hogy a saját fotód alapján is bejössz neki..az nem lehet?

Mindenesetre nem jó kezdés...de legközelebb ne csináld ezt ha most elküld ...

2019. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nekem a hosszú hajú szürke szemű pasik a gyengéim, és ehhez képest a férjem kopasz és barna szemű... :D Tök jó, ha van az embernek egy ideálja, de normális esetben nem ragaszkodik hozzá, főleg, ha már kialakult a vonzalom, mint köztetek.


Nem leszek álszent: ha két fogad van összesen, és az is rohad, mellé dumbófüled és kellemesen kancsal szemed, vagy néhány hasonló szépséghibával bírsz, az nyilván rontja az esélyeket (bár a világ legrondább férfija is házas és apuka, szóval... :D). De pusztán az, hogy "nem vagy az esete" esetleg, még nem jelent semmit.

2019. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!