Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes több energiát befektet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes több energiát befektetni egy korábbi csalódás miatti kételkedő, nehezen nyíló lányba?

Figyelt kérdés

27f vagyok es 26n a masik fel.


Találkoztam egy lánnyal egy helyi fesztiválon. Elkezdtünk beszélgetni , később találkoztunk is.


Azt hiszem adott a kölcsönös szimpátia, mert nyitottak voltunk a folytatásra, de a lányon eléggé érzem a döntésképtelenséget.


Én szeretném de kezdem azt érezni hogy falba ütköztem.


Sokszor napokra eltűnik egy egy válasszal, nehezen megy a folyékony beszélgetés, hiába érzem rajta, hogy szimpatikus vagyok neki.


2019. aug. 22. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Miből gondolod, hogy korábbi csalódás miatt kételkedő, nehezen nyíló lányról van szó?

Simán lehet, hogy nem érdekled különösebben. Ha beszélget veled, jó, de ha nem, neki úgy is jó.

2019. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem érdemes. Először küzdjön meg a problémáival és azután akarjon kapcsolatot.
2019. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Nem érdemes.

33/f

2019. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nen érdemes, de a te döntésed, te érzed, hogy mennyi a realitása.
2019. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem, teljesen felesleges. A helyzet úgyis az lenne, hogy te próbálod helyrehozni, aztán jön valaki, akinél nagyobb a láng és az általad helyrehozott állapotában kiélvezné azt a másikat.
2019. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

Nem. Elkezden rontani a pozíciódat, a lány tudat alatt azt érzi, hogy ő van felül, te meg alárendeled magad. Egy ember sem ér annyit, hogy foglalkozz vele. Vagy egyből jó valami, vagy kuka. Nekem 18 évem ment rá egy ilyenre, és csak elpazarolt idő volt. 18 év kínlódás és remény a semmiért.


Vannak olyan nők, akiknek nem kell ecsetelni mi is a nyíltság, mi is a szex, mi is a női kedvesség, odafigyelés. Nem kell ecsetelni azt, hogy miért is jó a testi kapcsolat, nem kell ecsetelni hogy egy nő hogyan álljon a férfihez.


Részemről egy másodpercet sem ér egy kuka nő, nem érdekel ha valaki gátlásos stb. Számomra ezek láthatatlanok és értéktelenek.


Egyébként sosem leszel egy ilyen nővel boldog, csak maximálisan frusztrált. Inkább maradj egyedül egy ideig.

2019. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mibōl gondolod, hogy a korábbi csalódásai miatt döntésképtelen? Könnyen lehet az is, hogy nincs oda érted.


Némely pasik gondolkodását nem értem. Ha valaki visszautasítok, akkor meg van gyōzōdve róla, hogy azért teszem, mert nem bízok benne. Az eszébe sem jut, hogy netán csak nem vagyok szerelmes belé, ezért nem lelkesedek.. Mintha számukra ez elképzelhetetlen lenne.. ez elég beképzeltség:))

2019. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 6

Na, jól veszem ki, csak nem mégis kiléptél akkor nagy nehezen végül? Megimserem már a válaszaidat

2019. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bakker,rossz tabon válaszoltam, bocsi :D
2019. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lépett ki. Jövőre már 19 lesz a kidobott év. De megértem valahol, ha gyerek van, ne olyan könnyű kilépni. Mondjuk ez is csak kifogás, mert a gyerek nagyon nem 18 éves...
2019. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!