Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy hipnózissal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy hipnózissal és önszuggesztióval kitörhetek az incelségből és lúzerségből?

Figyelt kérdés

Itt található egy grafikon amely nagyjából mutatja, hogy az elsődleges preferenciák milyen mértékben oszlanak meg a két nemnél amikor partnert keresnek:

[link]

(mielőtt valaki belekötni, hogy miért nem fedi le a teljes valóságot ez, a válasz erre az, hogy azért mert a társadalomra kényszerített monogámia átírja ezt)


Magamat objektíven a férfiak alsó 50-60%-ba teszem. Alapvetően nem nézek ki rosszul, meg sportos is vagyok, bunkó sem vagyok és félős sem. De mivel csak 22 éves vagyok és az átlagnál csóróbb ezért ez önmagában már elég ahhoz, hogy nagyon leessen a szexuálpiaci értékem.


A táblázatból meg kiderül, hogy nekem nagyjából a nők alsó 10%-nál (legnagyobb jóindulattal 15%-nál) lenne csak érdemleges esélyem.

Bevallom nem voltam eddig sem túlságosan válogatós, de én úgy kb a nők felső 70-80%-val jönnék csak össze. Ehhez pedig legalább a férfiak top 25-30%-ba kellene tartozzak. Azaz még messze vagyok attól a szinttől, hogy partnert tudjak találni magamnak (bár megjegyzem ebbe nem törődök bele, mivel nap mint nap küzdök, hogy fölfelé jussak).


Ez pedig azt jelenti, hogy nekem kizárólag a nőknek az a csoportja juthat csak, akiknek a szexuálpiaci értéke az alsó 10-15%-ban van.

Ide gondolom többnyire a durván elhízott, rendkívül csúnya arcvonású, unfeminim testű és idős nők tartoznak (félre értés ne essék, ettől függetlenül még nem ítélkezem fölöttük, mert emberileg lehetnek értékesek ők is). De a gond az, hogy jelenleg nemigen tudom vonzalmat érezni külsőleg nagyon-nagyon előnytelenül kinéző nők iránt, olyan nők iránt akiknél nekem esélyem lenne.

Legalább is eddig! Ugyanis mi van akkor ha elsajátítom az önhipnózist és agymosom saját magamat, átkódolom az elmémet, addig szuggerálom az agyamat, hogy a végén átprogramozom saját preferenciáimat és elhitetem saját magammal, hogy vonzódom a nők alsó 10-15%-hoz is.


Így végre kitörhetek az incelség szakadékából?



#hipnózis #pszichológia #szuggesztió #elmekontroll #Project MKULTRA #lúzerpasi #önirányítás #neuro programming
2019. aug. 14. 02:23
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
85%

Én 65 vagyok, de felnőtt koromban nem volt fél évnél hosszabb magányos időszak.

Akkor se, ha csóró voltam, akkor se, ha éppen jól ment a soron.

Nem méricskéltem magam a fértiátlaghoz, nem nézegetett értelmetlen grafikonokat.

Nem szuggeráltam sem magam, sem mást.

Éltem, ennyi.

Élj te is!

2019. aug. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

#11


Már 22 éve élek. Ha pedig ez alatt mást értettél, akkor kérlek definiáld nekem ezt pontosan, hogy tulajdonképpen milyen értelemben interpretálod ezt.

2019. aug. 14. 07:06
 13/35 anonim ***** válasza:
75%

#12,

22 évesen házas voltam 20+ évig.

Azóta volt két komoly kapcsolatot, meg nem tudom mennyi komolytalan.

Trabant, A6- tól

2019. aug. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
72%
Trabant, A6, Suzuki, semmi grafikon, pedig ahhoz nagyon értek.
2019. aug. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

#13


Ezzel mit is akarsz mondani? Szerinted én nem azon vagyok, hogy kialakítsak párkapcsolatot? Azt hiszed nem fáradozok nap mint nap azon, hogy ezt megváltoztassam?


A kocsikkal meg nem tudom mit akarsz mondani. Mivel fentebb írtam, hogy az átlagnál csóróbb vagyok, azért nem tehetem meg, hogy vegyek egy komolyabb autót. Annak meg nem sok értelmét látom, hogy használt zastavákkal furikázzak.

2019. aug. 14. 07:20
 16/35 anonim ***** válasza:
62%

Hahaha jót nevettem, sajnos én is több palitól kapok huh de lesz***pnálak ajánlatokat, nőktől viszont nagyon ritkán és akkor is ott van 10-20-30-40évnyi korkülönbség.

Gimiben mondjuk örültem neki 17 évesen, hogy beavatott a 26 éves tanárnőm, 35 évesen viszont a szomszédban lakó 74éves mamika közeledésétől hányingerem lett, ennek már 2 éve és sajnos nagyon kitartóan próbálkozik, ha valamit egyszer a rothadó koponyájában elhatározott!

2019. aug. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
24%
Az incelségből két módon lehet kitörni: nézz ki jobban vagy legyél gazdagabb! Attól, hogy te elhiszed, hogy jól nézel ki, a nők még nem fogják elhinni.
2019. aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
92%

NEM !!!!

Te azon dolgozol h meg veletlenul se legyen csajod :-D amint latom eleg sikeres vagy ebben. Gratulalok.


Am ezektol a pasiktol futok el sikitva hajat tepve... Nem nem a kineuet vagy a csorosag itt az akadaly hanem a mentalitas es a gondolkodas...

Bakker tenyleg igaz h a 20as korosztaly mar csak kislanyokbol all :-D ferfi sehol nincs benne ...

2019. aug. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
19%
Szerintwm jol gondolkodsz. Szamolsz osdzegyutotted a tenyeket logikus valaszokat keresel.
2019. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
67%
Erős akarattal inkább.
2019. aug. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!