Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ennek? Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Mi értelme annak, ha egy társkeresőn megismerkedik két ember és a csaj elkezdi hitegetni a pasit meg kamuzni neki? Úgy alakítja a beszélgetést, hogy a pasi teljesen beleessen. Pl. ha azt írom neki, hogy Te vagy minden álmom, arra ugyan azt írja, hogy Te is, meg hogy csodás lenne veled, akkor ugyan azt írja, hogy veled is. Szóval úgy adja elő, mintha ugyan olyan érzéseink lennének. Ugye emiatt azt gondolom, hogy minden álmom valóra válna ezzel a lánnyal mert ugyan azt érzi mint én meg stb... Azt írja nagyon szeretne találkozni, de sose ér rá. Ez már több hete így megy. Mondtam neki, hogy csak fél napra is de legalább annyi időre vagy bárhogy, de sehogy se ér rá. Nem hiszem, hogy van olyan munkahely ahol 2-3 hétéig minden nap dolgozni kell és nincs 1 szabad nap se. Szóval egyértelműen hiteget és akármilyen cukiságot írok neki ugyan azt írja szinte vissza, meg hogy ugyan azt érzi. Ha ugyan azt érezné akkor bárhogy is de megoldaná, hogy találkozzunk. Szóval azt gondolom csak játszik. De ennek mi értelem? Miért jó hetekig hitegetni valaki? Vagy hiányzik neki hogy valaki cuki legyen vele és bókoljon neki? Nem értem... Vagy csak nevet rajtam hogy próbálkozok. Ötletem sincs...
2019. júl. 28. 13:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem felszínes nő kell nekem, de ezt előre nem tudhatom, hogy ki milyen.
2019. júl. 28. 17:10
 12/16 A kérdező kommentje:
Eddig is tudtam, hogy a nők 90%-a egy nagy qurva és szarba se szabad venni őket, és csak arra jók hogy megbasszák, de miért kell az emberek érzéseivel játszani? Az miért nem elég ha minden héten valami jó pasival fekszik le? Miért kell neki írásban a boost?
2019. júl. 28. 17:26
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
10 es te aljadék.
2019. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13-as ugyan miért is? Tán nem tetszik ahogy gondolkodnak a mai fiatalok? ! Ez van kérem. Én csak megosztottam a női gondolkodásmódot, ahogy sok kis fiatal kislány gondolkodik. Mivel nö vagyok, így női aggyal gondolkodom, tehát nem nehéz átlátni rajtuk és ezt osztottam meg veletek. Ezzel egyidejűleg nem azt kell érteni hogy én is ilyen gondolkodású lennék, ennél a felszínes érzéketlen buta libáknál én sokkal többet érek, és máshogy is gondolkodom. !
2019. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
13-as viszont a primitív prividböl kiderült, hogy magadra ismertél, de nem alacsonyodom le a te szintedre sem pedig a fajtádhoz... 😂 úgy látszik, nem tetszik neked az igazság ...
2019. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A primitiv az aki ilyen gerinctelen patkány mint te.
2019. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!