Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ennek? Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Mi értelme annak, ha egy társkeresőn megismerkedik két ember és a csaj elkezdi hitegetni a pasit meg kamuzni neki? Úgy alakítja a beszélgetést, hogy a pasi teljesen beleessen. Pl. ha azt írom neki, hogy Te vagy minden álmom, arra ugyan azt írja, hogy Te is, meg hogy csodás lenne veled, akkor ugyan azt írja, hogy veled is. Szóval úgy adja elő, mintha ugyan olyan érzéseink lennének. Ugye emiatt azt gondolom, hogy minden álmom valóra válna ezzel a lánnyal mert ugyan azt érzi mint én meg stb... Azt írja nagyon szeretne találkozni, de sose ér rá. Ez már több hete így megy. Mondtam neki, hogy csak fél napra is de legalább annyi időre vagy bárhogy, de sehogy se ér rá. Nem hiszem, hogy van olyan munkahely ahol 2-3 hétéig minden nap dolgozni kell és nincs 1 szabad nap se. Szóval egyértelműen hiteget és akármilyen cukiságot írok neki ugyan azt írja szinte vissza, meg hogy ugyan azt érzi. Ha ugyan azt érezné akkor bárhogy is de megoldaná, hogy találkozzunk. Szóval azt gondolom csak játszik. De ennek mi értelem? Miért jó hetekig hitegetni valaki? Vagy hiányzik neki hogy valaki cuki legyen vele és bókoljon neki? Nem értem... Vagy csak nevet rajtam hogy próbálkozok. Ötletem sincs...
2019. júl. 28. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy az van, amit leírtál és csak nevet rajtad. Nem tudni. Próbáltál rákérdezni?
2019. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon cuki.

Khm..khm Valszeg nem vesz komolyan. Rákérdeztél, miért nem ér rá?

2019. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A te szempontodból nem fontos, hogy mit gondol, vagy mit miért tesz, az lenne a fontos, hogy te hogyan reagálsz rá(kösz, viszlát) és hogyan óvod meg magad legközelebb a hasonló szituációktól.
2019. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze, hogy rákérdeztem. Azt mondta dolgozik és nem tudja előre a beosztását, meg hogy nem akar fél napot velem tölteni, mert egy egész napot akar!
2019. júl. 28. 13:48
 5/16 A kérdező kommentje:

Csak már lassan 1 hónapja megy a dolog és nem értem, hogy ennek mi értelme.

Mert nekem Ő minden álmom lenne, ezért nem is merek rákérdezni ezekre. De ha ép ésszel belegondolok, hogy ha én odavagyok érte én látni akarom még ha csak fél napra akkor is, de ha ugyan azt érzi mint én akkor neki miért nem elég a fél nap ha nincs más lehetőség?

2019. júl. 28. 13:49
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme? Annak mi értelme, hogy valaki 10 percnként ír ki egy kérdést Szlovéniáról. Unaloműzés. Talán nem is nő az illető.
2019. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt leellenőriztem valós, meg ha kamu lenne nem beszélgetne hajnali 2-ig meg nem heteken át.
2019. júl. 28. 13:58
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

1 hónapja??????


Nemár kérdező, ne hagyd magad szívatni...aki akar, az fog is veled találkozni. Ez a nő unaloműzésnek használ.


A legutóbbi barátnőm amikor még csak ismerkedtünk egyszer úgy jött velem randizni, hogy előtte egy hétig volt szemétszedős, sátorozós önkéntestáborban, utána még megfejelte azzal, hogy elment segíteni piacozni a keresztanyjához, ezek után találkozott velem. Hulla fáradtan, koszosan, de együtt töltöttünk egy fél napot, mert neki utána egy hétre megint el kellett mennie.


Na ilyen az, ha akarsz valakivel találkozni. Nem olyan, mint amit te tapasztalsz. Vess véget ennek minél hamarabb, és kívánom, hogy találj olyat, akinek érzed az érdeklődését.

2019. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jót tesz az egójának,hogy odavagy érte. Csak szórakozik veled, ne vedd komolyan!
2019. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, női gondolkodással, hogy egy picit mögé láss a dolgoknak, ahogy ez másoknak is egy infó lesz 😉.


Szóval adott egy fiú, aki írogat minden félét. Sebaj, unalom űzésnek tökéletes választás, így legalább lesz még 1 balek akit berakhatok a sorba, mint hódoló. Folyamatosan bókolgat, vágyik rám, én meg előadom a szerelmes nőt, így sose fog lépni, és villoghatok a facen, instán meg a barátnők ismerősök előtt, hogy jó nőnek tartanak, nyilván azért van annyi pasi körülöttem. Én meg csak élvezem a helyzetet, mivel úgy is ez a trendi. Szórakozni mások érzéseivel, hadd gyüljön csak a táborom. Néha leakasztom, mikor kell valami, így mindig ki leszek szolgálva... Sőt egyik másik fiút még féltékennyé tehetem, amikor csak kedvem szottyan... Komolyra egyik sem kell, majd ha jön jobb akkor úgy is dobom őket, de úgy hogy megmaradjanak azért, mert ugye hátha... Bármi lesz alapon.


Elmondom neked barátom, hogy amit leírok, az nem újdonság! Egyszerűen csak ego fényezésre tartogat, semmi többre! Ennyi a női logika.... legalábbis a mostani divat ringyóknál.


Ha tenni akarsz valamit, akkor hagyd a kislányt, mivel ebből is látszik hogy még éretlen, de már több kukacot fogott mint kilincset!


Gondolom ez is csak egy tucat lány, mint akik ott futkároznak az utcán picha gatyában, kúrvás kinézettel....


Ne ilyenek között keressgélj! Aki valóban arra érdemes, az nem így néz ki, hanem sokkal átlagosabban!


De ha neked jó a felszínes érzéketlen buta liba és te magad is leragadsz a felszínes világban, akkor ne is csodálkozz, hogy nem találsz normális beállítottságú igazi nőt!


És ez mindenkinek szól!

2019. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!