Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt noket szido pasik komolyan igy gondolkoznak?

Figyelt kérdés

Rengeteg kerdesnel latom, hogy van itt egy megkeseredett, nogyulolo kemenymag, akik minden kerdesnel beirjak,

- ha a no otthonmaradna haztartasbelinek, akkot golddigger

- ha nem akkor karrierista pitsa aki biztos egy rantottat se tud megsutni

- egy no dolgozzon de kozben vigye a haztartast is

- ja nezzen is ki jol, de ha pasit keres akkor elegedjen meg a masik "belso ertekeivel" (aka a frusztralt nogyulolo kanos gyks pasival)


ezek az emberek tenyleg leteznek amugy igy ilyen formaban gondolkozva?:D vagy szimplan igy tiltakozik az agyuk a sikertelenseguk ellen h ilyen elferditve latjak a valosagot?



#feminaci #nogyulolet
2019. júl. 28. 10:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, ez nem ennyire fekete-fehér. Én csak a saját tapasztalataimat tudom mondani, de ez igaz lehet fordítva is, mivel sok nőnek is elege van a férfiak ilyen-olyan dolgaiból.


Szóval sok esetben a nők tudnak rendkívül lekezelően, és bunkón viselkedni, de nevezhetjük nyersnek is. Ha ezt a stílust meghallaná az ideáljuk, akkor szerintem elgondolkodna erősen, hogy akarná-e ezt hallgatni a jövőben. Nagyon sok nő alapból tiszteletlen, és megvető mindenki felé, mindenki hülye nekik... és ha ezt felvetem valahol, akkor úgy jön ki, mintha ez nőgyűlölet lenne. Ez bizonyos stílusú nőkre igaz. Nyilvánvaló, hogy vannak tisztességesebb, szelídebb nők is. De látom azt a folyamatot évek óta, hogy nagyon elszálltak maguktól egyesek.


Ha megnézed ugyanez van a fiatalok körében munkavállalás szempontjából is. Több esetben tapasztaltam, hogy nettó 3-400e alatt pályakezdőként többen nem hajlandók munkát vállalni, mert az kevés... megy a szájhúzogatás... de aztán hónapokig meg "nem talál" munkát. Ezt nem kitalálom, hanem konkrét esetekről beszélek. Magyarán nagyon elszálltak az elképzelések, és hirtelen sok lett a királyfi, meg a hercegnő. Ugyanezt látom a társválasztásnál is...


Viszont vannak sokan olyanok is, akikkel a kutya nem áll szóba, pedig nagyon normálisak, és alig várják hogy elköteleződjenek. Nagyon sok ilyen van, de nem ők vannak a kirakatban.

2019. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
24%
Bemásolnál olyan kérdéseket, ahol ilyen válaszokat írtak? Csak, hogy ne a szokásos "szegény nőket szidják a csúnyagonosz férfiak" szöveg menjen, miközben sokkal több férfigyűlölő van az oldalon, mint fordítva.
2019. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Ide nagy %-ban luzer gyűlölködök járnak. Akik szerint a nők a Sátán teremtményei mert velük nem állnak szóba.

Ernyi a lényeg.


Mondjuk nem nagyon értem hogy egy 30 éves szűz munkanélküli mit vár ?


És férfi vagyok.

2019. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
6%

#33: Ha tényleg akkora nagy százalékban lúzer férfiak járnak ide, akkor miért a férfiakat szidó válaszok vannak rendszeresen felpontozva és azok le, amik akárcsak 1 nőt is beállítanak negatívnak?

Ja és rejtélyesen ennél a kérdésnél is kihangsúlyozod, hogy férfi vagy. :)

2019. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

"Ja és rejtélyesen ennél a kérdésnél is kihangsúlyozod, hogy férfi vagy"


Biztos meglepő lehet hogy nem minden pasi rinyáló óvodás luzer itt. Csak leírtam hogy itt mi az átlag.

2019. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
6%
#35: Nem, az meglepő, hogy ugyanúgy írsz, mint nemrég egy női válaszoló ugyanilyen százalékkal. A nemváltoztatás elég meglepő... :D
2019. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!