Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt noket szido pasik komolyan igy gondolkoznak?

Figyelt kérdés

Rengeteg kerdesnel latom, hogy van itt egy megkeseredett, nogyulolo kemenymag, akik minden kerdesnel beirjak,

- ha a no otthonmaradna haztartasbelinek, akkot golddigger

- ha nem akkor karrierista pitsa aki biztos egy rantottat se tud megsutni

- egy no dolgozzon de kozben vigye a haztartast is

- ja nezzen is ki jol, de ha pasit keres akkor elegedjen meg a masik "belso ertekeivel" (aka a frusztralt nogyulolo kanos gyks pasival)


ezek az emberek tenyleg leteznek amugy igy ilyen formaban gondolkozva?:D vagy szimplan igy tiltakozik az agyuk a sikertelenseguk ellen h ilyen elferditve latjak a valosagot?



#feminaci #nogyulolet
2019. júl. 28. 10:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
80%

"úgyhogy ilyen kis zsarolózsák helyett ennek a tizedéből megoldját a prosti + takarítónő kombóval."


Haha, a nők ingyen is szexhez jutnak.

2019. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%
22: A férfiak is. Vagy neked mindegyik fizetni szokott?
2019. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
91%
#22: A válaszoló írta, hogy ő fizet a nőknek. Nyilván mert ingyen nem jut megfelelőhöz.
2019. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem mindegyiknek belső igénynek kellene lennie a nő részéről. Önmaga miatt akarjon karriert, normális fizetést és nem otthon ülni 0-24. Eleve nem egy teljes napot és egy teljes agyat kitöltő tevékenység a házimunka meg a főzés.



És azt sem mondom, hogy a házimunka a nő dolga: közös élet, munkamegosztás. Igen, egy nő tudjon főzni. Egy férfi meg legyen képes elmosogatni.


Amúgy igen, léteznek nőgyűlölő pasik, akiknek semmi sem jó, lásd ókori fényképész.

2019. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%
23: Én vagyok az a válaszoló, életemben egyszer voltam csak prostinál. Tanulj meg szöveget értelmezni!
2019. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

#16

Igen, de ha én is dolgozok, akkor a férfi is csinálja a házimunkát. Ez így fair. Az meg nem zsarolás, ha gazdag férfit akarok, de ha ő elvárja az otthoni házimunkát, meg hogy szép és csinos leszek, akkor én meg elvárom, hogy a tenyerén hordozzon. Mondjuk azt alapból is :D

2019. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
86%
A férfi viselkedjen férfiként, tartson el, akkor majd lesz időm házimunkát végezni és jól kinézni is. :)
2019. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

#24 Igen, egy nő tudjon főzni. Egy férfi meg legyen képes elmosogatni.


Apukám te le vagy maradva egy pár évtizeddel. Manapság a férfiaknak is ugyanúgy kell tudni főzni, ellátni magukat, vagy ha nincs kéznél egy nő, akkor éhenhalsz? Az életképtelenség már rég nem férfias. A nő is tudjon főzni, de ha dolgozni is tud, akkor nem csak az ő dolga az otthoni feladatok.

2019. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

28: a mosogatás csak egy példa volt. De látom, nem sikerült feldolgozni, amit írtam.


Amúgy meg nő vagyok.

2019. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
80%

Igen, félelmetes, mennyire primitívek.

Hisztis kisfiúk, akik rájöttek, hogy nem elég a sikerhez, hogy farkuk van, egy nő megtartásához és megszerzéséhez tenni is kell, nem úgy mint régen. Csak éppen semmijük nincs, amiért megérné akár egy nőnek is velük maradni, úgyhogy frusztráltak. De természetesen ez is a nők hibája. :D

2019. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!