Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normalis? Ha egy 17eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? Ha egy 17eves lany beleszeret egy nala 24 evvel idosebb pasiba es egyutt is akarnak elni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem. De leginkább a pasi nem 100-as.
2019. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Halmai Annamária ***** válasza:
91%
Egy értelmes 40es férfi nem gyereklányokkal jön össze, tehát nem normális.
2019. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nárcisztikus és kell neki valaki, akit kontrollálhat, bánthat.

A kislány meg nem elég stabil a saját értékeit illetően és elfogadja ezt tőle.

Ha te a kislány vagy, vagy korabeli ismerős, érintett, akkor olvass vagy kérj szakembertől tanácsot, hogy mik számítanak bántalmazásnak, mert ez nem biztos, hogy tiszta! Kérd meg az embereket, hogy ajánljanak a témában irodalmat!


(Én 40-es vagyok, nő, nekem is tetszenek 20 körüli fiúk, de belsőleg még nem érettek olyan egyenrangú szerelmi kapcsolatra, amilyet én szeretnék. De egy gimissel együtt élni?... A szülei odaadnák? Vagymivaaan?!?!)

2019. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én ismertem több olyan 17 éves lányt, aki testileg is és lelkileg is korát meghazudtolóan fejlett volt. Szóval nem lehetetlen. De a sok hülye már írja a baromságait...
2019. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lánynak elnézhető az ábrándozás, mert még egy kis idióta. Ha a férfi adja is alá a lovat emellé, akkor őt meg nem minősíteném.
2019. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös szerintem nem a lovat adja alá... :D Egyébként meg ha épp úgy tartja kedve, akkor miért ne lehetne együtt a pasival? Mindenki tudja, hogy nem életre szóló kapcsolat lesz.

Nem feltétlenül igaz az, hogy bántani fogja a lányt, az viszont már szinte biztos, hogy a pasi kb lelkileg egy szinten lehet vele és nem alkalmas még arra, hogy egy korban is hozzá illő nővel legyen.

30/F

2019. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felőlem azt ad alá, amit akar, amíg nem az én gyerekem. Hasonló esetben neked sem ez lenne a véleményed, ha a tiédről lenne szó. Mert ez beteg dolog, bármilyen hosszúságú is.
2019. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A véleményem az lenne, hogy támogatom, akkor is, ha irdatlan hülye döntést hoz. Nyilván megbeszélném vele, hogy mire számítson a kapcsolatot illetően, de eltiltani úgyse tudnád... Maximum, ha nyomkövetőt raksz rá vagy kiláncolod a szobában...
2019. júl. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8: Hát nem éppen. 18 éves koráig még a rendőrség is hazahozza.

17 éves gyerek az harmadikos, ember!

2019. júl. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!