Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy egy tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy tartós kapcsolat mellett mégis "beleszeret" a lány egy másik fiúba?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy van egy, egy éve tartó kapcsolatom. Lány vagyok. Mostanában van egy két srác akinek tetszem és meg is mondták nekem. Vhogy úgy érzem mióta megmondták vonzódnék hozzájuk. Mind2 az oszt.társam a barátom nem. És kicsikét rosszul érzem magam ha a barátommal vagyok. Létezik ilyen? Csak megtetszettek a fiúk, de a barátomat szeretem. Előfordul az ilyen? 17 vagyok
2008. okt. 11. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy előfordul,a szerelem sem tart örökké.Bár szerintem semmiképpen nem kéne rögtön ott hagynod a párodat,mert lehet,hogy ez csak egy hirtelen fellángolás. És nem mindegy az sem,hogy ugyebár a párodat szereted, a másik két fiú meg csak tetszik. De ha valamelyik iránt erősödik ez az érzés,és netán beleszeretsz az egyikbe,akkor nincs értelme becsapnod a párod,és magadat sem.Ha már úgy érzed, hogy nem vagy szerelmes a barátodba,hanem egy másik fiút szeretsz,jobb,ha őszinte vagy, és szakítassz. Ne hitegesd szegényt.

Ha viszont tényleg csak tetszenek,a párodba meg szerelmes vayg ,akkor nincs miért bűntudatot érezned, vagy felrúgnod az egy éves kapcsolatodat.

2008. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs felrúgni egy biztos egy éves kapcsolatot egy olyanért ami nem biztos. Csak megijedtem hogy "kiszerettem a barátomból":S
2008. okt. 11. 15:35
 3/8 anonim válasza:
100%
szerintem ne azt nézd hogy egy éve együtt vagytok.ez hülyeség.Hagyd hogy a másik kettő is próbálkozzon és utána dönts?
2008. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
67%

Ha jól értem csak azért vagy a barátoddal mert az biztos?

Amúgy hány éves a barátod és a másik két srác? ez fontos

2008. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért vagyok a barátommal, mert szeretem és jól érzem magam vele és nem biztos, hogy a két srác közül valamelyikkel is jobban érezném magam. Próbaheteket meg ilyeneket nem kéregetek, mert az bunkóság! Szerintem csak egy egyszerű fellángolás. Merem remélni.
2008. okt. 11. 19:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Am barátom is és a másik 2 srác is 18
2008. okt. 11. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez van, több mint két éve van barátom és megtetszett egy fiú. szeretem a barátomat ezért írtam a a fíúnak, hogy megtetszett és ezért ne találkozzunk többet. Nehéz volt mert nagyon tetszett. de csak akkor ismerkedek, ha már nem szeretem a barátomat és ezért szakítottam vele. annak a fiúnak sem kellmes, ha reménykedik. egy fiút kell választani, ez van.
2008. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De én nem írhatom ezeknek a fiúknak azt h többet ne találkozzunk, mert az osztály társaim. De már beszéltem mind2-vel és mondtam h szeretem a barátomat és h legyünk barátok. Mert mind2-vel csak annyi volt eddig a kapcsolatom hogy helló szia mizu? ennyi
2008. okt. 12. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!