Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/Nők ti értékelitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők ti értékelitek ha egy férfi tesz értetek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit?
2019. júl. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit tesz?
2019. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyetlen kriterium ami fontos nekem,hogy ne legyek elhanyagolva hanem igenis napis pár perc meglegyen. Majd pedig,hogy tegyen is ne csak szövegeljen mit szeretne hanem mutassa is ki,hogy komolyan gondolja mert ezeket alapból megadom ;de ugyanigy várom el. 25N
2019. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ Mire értődik ez hogy tesz :) sok mindenre vonatkozhat
2019. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az nagyban attól függ, hogy mit..
2019. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kisegít, ha pl egy nagy szatyrot kell elhoznom valahonnan akkor felajánlja hogy elhozza, ha tudja hogy nem vagyok jól van meglep csokival vagy valami kis sütivel.
2019. júl. 8. 13:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez volna az alap egy párkapcsolatban.
2019. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy össze jöjjek vele vagy se...
2019. júl. 8. 13:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod, hogy kell-e neked akkor nem kell. Ennyire egyszerű. Ha valaki nem nyűgöz le annyira, hogy másra se vágyj mint hogy vele legyél akkor semmi értelme összejönni vele.

Az meg, hogy szép gesztusokat tesz egy férfi nagyon nagyon kevés egy kapcsolathoz. Én ezt inkább alap dolognak gondolom (bár ettől függetlenül is nagyon hálás vagyok a férjemnek amiért folyamatosan szép dolgokat tesz értem).

2019. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban ez csodálatos, de csak azért nem jövök össze senkivel, mert ilyeneket csinál.
2019. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!