Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy pasi ennyi (meg még ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ennyi (meg még ki tudja hány) helyen járt, az vajon mire utal?

Figyelt kérdés

Buliban megismerkedtem egy pasival a múlt héten,bejeloltem a facebookon, elég kevés dolgot oszt meg magáról, éves szinten kb. 1kep,az viszont mind valami külföldi országból, főleg egzotikus helyekről, most is elutazott a világ másik oldalara baráti társasággal.

Barátaival volt a buliban is,közülük csak az egyiket ismerem futolag, ő mutatta be, tőle próbáltam puhatolozni,de csak annyit mondott hogy a srác szeret utazni.


2019. júl. 2. 08:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szeretnéd tudni, hogy elég vagyonos-e ahhoz, hogy ráhajts? :D

Mint előttem is írták, egy-két fotó még nem biztosíték, hogy gazdag a pasas. Lehet, jó előre lefoglalja a repülőjegyet (úgy olcsóbb), és airbnb-zik vagy olcsó szállodákban él. Puhatolózz csak tovább, ennyiből nem tudsz meg semmit.

2019. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az eleve gazdagok altalaban nem nagyképűek. Viszont az újgazdagok azok.
2019. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-esnek igaza van, akinek ez normális és beleszületett, ebben nevelkedett és így szocializálták, azok nem nagyképűek.

Azoknak nagy az arcuk, akiknek ez nem megszokott és azt hiszik ezen múlik a siker meg a népszerűség.


Sosem felejtem el, mikor Londonban pincér voltam egy szállodaláncban, a sikeres, gazdag üzletemberek mindig nagyon kedvesek és alázatosak voltak, azok csinálták folyton a fesztivált,, akiknek nem volt alap a 4-5 csillag, de egyszer "királyként" akartak élni. Annál szánalmasabb nincs is.


Szóval simán lehet, hogy neki nem számít, nem azzal akar felvágni, nem azzal akar népszerű lenni, hogy volt egyszer életében tengerparton és azt most mindenkinek tudnia kell, és minél több lájkot kell beszerválni érte, mert ilyen többet nem lesz úgysem... Akinek meg lesz, annak nem nagy szám ez.

2019. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!