Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy pasi ennyi (meg még ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ennyi (meg még ki tudja hány) helyen járt, az vajon mire utal?

Figyelt kérdés

Buliban megismerkedtem egy pasival a múlt héten,bejeloltem a facebookon, elég kevés dolgot oszt meg magáról, éves szinten kb. 1kep,az viszont mind valami külföldi országból, főleg egzotikus helyekről, most is elutazott a világ másik oldalara baráti társasággal.

Barátaival volt a buliban is,közülük csak az egyiket ismerem futolag, ő mutatta be, tőle próbáltam puhatolozni,de csak annyit mondott hogy a srác szeret utazni.


2019. júl. 2. 08:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Arra utal, hogy sok pénze van, ha csak úgy futja utazgatásra a mai világba. Nem Lőrincnek hívják véletlenül?
2019. júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De az a fura,hogy egyáltalán nem volt nagyképű,mint amilyenek,a gazdagok szoktak lenni.
2019. júl. 2. 08:26
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Hány gazdagot ismersz? Gondolom nem sokat, csak a szokásos proli gyűlölködés megy.
2019. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2es, most megint olyan problémát csinálsz, ami nincs is ott.

Most akkor az a baj, hogy szeret utazgatni és meg is teheti, vagy az, hogy nem nagyképű?

2019. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Semmi baj nincs, csak kíváncsi vagyok.
2019. júl. 2. 08:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy annyira gazdag.

Lehet erre gyűjt, máshol pedig inkább meghúzza a nadrágszíjat, mert szeret utazgatni.

Én is ilyen vagyok.

De amúgy nem kell ezt túlgondolni.

2019. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra utal, hogy értelmes, érdeklődő, tájékozott. A pénzét nem éjjeli pillangókra, drogra, piára, cigire költi, valamint nincs szüksége ismeretlenek visszaigazolására arról, hogy milyen az élete, gondolok itt arra, hogy a facén keveset oszt meg.
2019. júl. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell különösebben gazdagnak lennu,hogy valaki évente egyszer elmenjen külföldre,aztán erről,ahogyan írtad kb. egyszer feltegyen képet fbn.

Mire utal?Hogy nem oszt meg minden érdektelen baromsâgot fbn,tehát talán még annyira nem beteg.

2019. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Hmm... Ki tudja. Az én exem például haverral Thaiföldre kimondottan azért utazott, hogy behatóbban tanulmányozza az ottani - nevezzük úgy - nyüzsgő éjszakai életet...
2019. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell gazdagnak lenni ahhoz hogy utazni tudj. Pl ahhoz igen ha valaki 2 hétre egy 5 csillagos szállodába megy a Maldív szigetekre csak úgy, utána meg rá 2 hétre megy szintén 5 csillagos helyre pl Dubaiba, ahol pl vesz magának egy luxusautót, ha már ott van. Manapság egyáltalán nem drága még a repjegy sem (ha fapados, vagy turista osztály), a szállodákból is ki lehet fogni szinte mindenhol olcsót.
2019. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!