Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy 2ember egymásnak van teremtve?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mi a párommal ilyenek vagyunk meg,bolondulunk egymas nélkül...

(Nem trollkodok)


2019. jún. 30. 08:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Olyan értelemben, hogy vannak személyiségek amik tökéletesen passzolnak egymáshoz létezik. De ez nem ilyen isten teremtette baromság, egyszerű pszichológia.

De ez édes kevés lesz egy jó kapcsolathoz, ahhoz rengeteg munka is kell. Alig vagytok együtt 1 éve, az konkrétan lófsz egy kapcsolat szempontjából. A legrosszabb kapcsolatok is kihúzzák 1-2-3 évig. Én erre szoktam azt mondani, hogy lesz ebből még "k-va anyád" is. Egy 1 éves kapcsolatra ne mondjuk már, hogy egymásnak vagytok teremtve csak mert jelenleg még működik. Ennyi idő alatt az lenne a csoda ha nem működne.

2019. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nincsen ilyen.

Ha lenne nem lenne ennyi hazugság,megcsalás,CSOK hitel,törvénytelen gyerek,k.vázás.

Ne keress semmiben örökkévalóságot.

Nemsokára talán kitisztul az agyad ettől a sok rózsaszín,túljó képektől.

2019. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

Én tettem fel a kérdést, hogy mennyi ideje tart a bolondulás.

A férjemmel 15 éve vagyunk együtt. Mi is bolondultunk egymásért hosszú éveken át. Teljesen kiegészítettük egymást. Így 15 év után nagyon sokat változtunk. Jönnek a rigolyák, a hétköznapi problémák és az ember személyisége is folyamatosan változóban van. Nem lennénk meg egymás nélkül, azonban már nem érzem azt, hogy minden tökéletes és örök.

2019. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Társfüggőség a köbön.
2019. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!