Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy 2ember egymásnak van teremtve?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mi a párommal ilyenek vagyunk meg,bolondulunk egymas nélkül...

(Nem trollkodok)


2019. jún. 30. 08:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nincs.
2019. jún. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Bocs,helyesbítek.Van,csak az nem egyenértékű azzal,hogy örökre együtt is maradnak.
2019. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Mi is nagyon jól működünk, 12 év házasság alatt egy igazán komoly vitánk sem volt, szerelmesek vagyunk a mai napig. Sok mindenen átmentünk, jón is, rosszon is, de a házasságunk megingathatatlan. Viszont nem gondolom, hogy ez csak vele működne így. A férjem egy csodás ember, aki ugyanúgy tesz a boldogságunkért, ahogyan én is. Minden tankoláskor vesz egy pici marcipánt nekem, csak mert szeret. Én sem jövök ki úgy boltból, hogy nem vettem egy sört vagy egy csokit neki. Sokat segít itthon, csodálatos apa. Ő is tisztel engem azért, amilyen anyja vagyok a gyerekeinknek. Igyekszünk minden este együtt tölteni pár órát, miután a gyerekeket letettük aludni. Nem mindig könnyű, mert fáradtak vagyunk, én a 4 pici mellett, ő a munka miatt. De megtesszük, kettőnkért.


Dolgozunk a kapcsolatunkon, a kapcsolatunkért és azt mondom, nem találnék nála jobbat. De nem gondolom, hogy ha nem ismerem meg őt, akkor sosem lettem volna boldog feleség és édesanya és hogy csak és kizárólag vele sikerült volna.

2019. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jo lenne ha lenne de tenni is kell a kapcsolatert hiába ha amugy nagyon passzol tok egymáshoz de nem tesztek semmi.... meg alapból a világ hatalmas legalább van még 10 masik ember akivel ugyan ilyen boldog lennel de te ezt választottad a te dontesed volt nem másé
2019. jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Azért azt megkérdezném, hogy a bolondulunk egymásért miöta tart? 2 hónapja? 15 éve? Esetleg 30 éve?
2019. jún. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés,16hónapja
2019. jún. 30. 09:05
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Még vallásos szempontból sincs ilyen, hiszen Isten csak két embert teremtett: Ádámot és Évát, és őket valóban egymásnak. Viszont az emberiség azóta normál módon szaporodik, tehát Isten még vallásos szemszögből sem teremt senkit senkinek.

Ha nem hiszel Istenben, akkor milyen felsőbb ok szán benneteket egymásnak? Az evolúció?


Csak olyan van, hogy két ember összeillik, szeretik egymás és jól érzik magukat együtt. Mi is ilyenek voltunk az ex férjemmel és évekig lángolt a szerelem. Aztán jól tönkrement az egész. Majd 10 év után dőlj hátra, addig ne.

P.S. Nem vagyok vallásos, csak nem szeretem az ilyen cukormázas kifejezéseket.

2019. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Igen utolso de attól meg isten is ossze hozhatja azt a part mivel lehet a gyerekei sorsfordító dolgot csinálnak pl Jézus anyja... vagy Einstein szulei... esetleg Elvis presli (asszem igy írjak...) mind olyan dolgot alkottak ami alapjaiban változtatta meg a világot
2019. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarok ünneprontó lenni, de: 1, kb. a 2. èvtől szokott lenni az, hogy megszokottá kezd lenni egymásnak a 2 fèl. 2, Mi lesz, ha "beüt a Paradicsomba" egy csepp nèzeteltèrès?
2019. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ki teremtett volna egymásnak két embert? Ez nem keresztény tanítás, az evolúciónak nincs Cupido-motorja, a sors mint természetfölötti, elég elcsépelt gondolkodásmód.

Nincs ilyen. Több ember is létezik, akikkel összhangban lehettek. De nem tökéletesen és nem csak egyetlen személlyel.

2019. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!