Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymasnak lettunk teremtve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymasnak lettunk teremtve?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


(Bocsi, nincs ekezet a telefonomon)


Kicsit csaloka a kerdes,inkabb tapasztalatokat varok toletek.


Ereztetek mar ugy, hogy egy adott szemely megfelel minden elvarasotoknak es mesebe illo modon hasonlitotok, de aztan valami hiba csuszott a dologba es nem lehettetek egymase? Peldaul, tul messze lakott, platoi szerelem stb... nem keszultetek ki miatta? Nem ereztetek, hogy ilyen "tokeletes" ember nem lesz tobbet?


Nekem volt/van egy kiszemeltem, aki nem is ismer. Igy a kerdes inkabb "nekem lett teremtve?" Modon hangzana igazabol, de ez nagyon hangsulyozza a birtoklast. Hiszen nem az enyem, o is egy kulon ember, de nem bonylitom, a lenyegre terek.


Mindig volt egy elkepzelesem arrol, hogy milyen lenne a tokeletes ferfi szamomra, de azt gondoltam, hogy az altalam jellemzett karakter csak a Disney mesekben letezik, viszont "megismertem" valakit, aki tokeletesen beleillett a kepbe es az erdeklodesunk is 90%ban azonos volt. Azt ereztem, hogy o "nekem" lett teremtve es ekkora veletlenek nincsenek. Viszont annyi hiba csuszott a dologba, hogy a nemi identitasunk nem azonos es azert ez egy eleg nyomos indok arra, hogy miert nem lehet tobb a dologbol. Most viszont azt erzem, hogy ennyire "tokeletes" embert nem fogok tobbet talalni es egyedul fogok meghalni. 😂 olyan erzes, mint ha a szoke herceg elsetalt volna mellettem.


Nektek van hasonlo elmenyetek?


18/L



#szerelem #tökéletesség #egymasnak lettek teremtve
2018. szept. 29. 02:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivan?

Azért nem lehettek egyutt mert egy neműek vagytok :D :D

2018. szept. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Iszok még egy tüskét és nekifutok mégegyszer.
2018. szept. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem,nem volt hasonló élményem. Mindig két lábbal a földön álltam,18 évesen is. Neked is ezt tudom javasolni. Bár még eléggé fiatal vagy,de lassan nem ártana a valóságban élned.
2018. szept. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha nem éreztem ilyet,nagyon régen se,most sem.
2018. szept. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen Manó, mi egymásnak lettünk teremtve.

98F

2018. szept. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most az a bajod, hogy leszbi vagy és megtetszett egy fiú?
2018. szept. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha együtt élnél vele 2-3 évet, picit csökkenne a sok hasonlóság. És ez így van jól, nincs 2 egyforma ember. Egyébként éreztem így, a férjemmel a kapcsolatunk kezdetén, a rózsaszín ködben. Aztán egyre jobban megismertem és mindenki változik is. Ma már sokkal több különbséget látok, de ezzel együtt szeretjük egymást és pótoljuk a másik hiányosságait. Ne bánd ezt, helye van a hasonlóságnak és a különbségnek is egy kapcsolatban, és találsz majd olyat, akinél nincs ilyen "baki".
2018. szept. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Eloszor: nem, nem vagyok leszbikus :D a Srac meleg.


Masodszor: Kedves utolso, koszonom! Teljesen egyetertek veled es probalok kitorni a rozsaszin felhobol. 😄 Legyetek egyutt meg sokaig 😁

2018. szept. 29. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!