Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Játszik velem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Játszik velem, vagy tényleg ennyire bizonytalan? Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

Próbálom csak a lényeget. Nem lehet egyszerűen eligazodni a srácon, aki nem mellesleg már 28 elmúlt. Mióta ismerem, nem akart kapcsolatot. Csak a kalandok. Önbizalomproblémás, ezzel próbál kompenzálni. Mi ennek ellenére nagyon összemelegedtünk. Sok mindent megtett már értem, nem hétköznapi dolgokat is, sokszor hangoztatta, hogy mennyire fontos vagyok neki, vagy hogy mások ha egyik napról a másikra kilépnek az életéből az nem hatja meg, de ha velem lenne ez, azt megérezné. Pár hónapja időnként azt is mondja konkrétan, hogy szeret (én ilyet sose mondtam neki előtte).

Jött most egy hosszabb nyaralás, amire készülgetve többször hangoztatta azt is, hogy gondolkozott sokat rajtunk. Csak olyan zavarosan fogalmaz. Ilyesmiket, hogy nem tudja, mi a szerelem, de olyannal kéne együttlenni, akit élete végéig szeretne hogy mellette legyen.. aztán benyögi, hogy én ilyen vagyok neki. Persze ilyenkor mondtam, hogy én már nem gondolkodok vele ilyenben, mert ismerem a csajokhoz való hozzáállását (és tavaly én akartam volna többet, de elutasított). Aztán pedzegettem neki, hogy a nyaraláson biztos fog csajozni is... majd erre azt válaszolta, hogy és ha nem, vele lennék..? Meg ha visszajön onnantól csak az övé leszek.

Majd indulás előtti este, segítek neki bepakolni. Az egyik szatyorban pedig 1 doboz óvszer. Hidegzuhany. Akkor gondolom minden eddigi dolog kuka. Ismét. Mikor már megint kezdtem kicsit elhinni neki. Direkt akar hülyét csinálni az emberből, vagy mi a baja? Érti valaki?


2019. jún. 21. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Bahh ez nagyon gáz. Kuka.
2019. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak hülye.
2019. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha akart volna veled komolyabbat már lèpett volna, ugyhogy ne èld bele magad semmibe inkább.
2019. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg ilyen bizonytalan, tőled várja a megerősítést. Biztos valami családi dolog lehet a háttérben, ha ennyire fél az érzésektől. Én azt mondom, hogy adj bele többet, egyoldalúan! Fogd fel úgy, mint egy befektetést. Magától sajnos nem fog komolyabban lépni feléd, ha nem bíztatod. Mondd el neki, hogy mit érzel iránta.

Az óvszer meg nem bizonyíték még semmire, lehet berögződés, hogy mindig legyen nála.

2019. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!