Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés
Vajon van olyan, hogy két ember találkozgat egy ideig, de az egyik fél részéről nincs meg a szikra és úgy érzi, hogy nem tudna szerelmes lenni a másikba, pedig egyébként nagyon jó a szex is, meg a beszélgetések... és aztán később egy nagyobb szünet után mégis csak lesz valami komolyabb, mert változott a két ember? Vagy ez sosem változik meg?
2019. jún. 4. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs meg a szikra, hogy juttok el egyaltalan a szexig?


ismerkedes-kedveles-szikra-szex (opcionalisan:szerelem) a normalis bekotese a dolgoknak

2019. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szikra nélkül nincs szex nálam sem.

anyám, milyen lett a világ

2019. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon erős a szexuális vonzalom, és a jelek egyáltalán nem arra mutattak, hogy ne érezne irántam semmit, mert nagyon jó beszélgetéseink voltak, és éreztem valamit köztünk. Másfél hónapig tartott, én elmondtam neki, hogy szerelmes vagyok belé, ő pedig azt mondta, hogy minden nagyon jó velem, de nem tudna belém szeretni, mert valami nincs ott.
2019. jún. 4. 10:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem ez sose változik meg, ha még szexxel se sikerült eddig, amikor friss az élmény.
2019. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem. 😔
2019. jún. 4. 10:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se létezik.
2019. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Hány évesek vagytok? Ne várj erre, ha nem akarsz ló helyett szamár lenni. Aztán majd megint lelép, ha jön jobb. A szex baromi kevés egy komoly kapcsolathoz, értsétek meg.
2019. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt te érzed, ő meg azt, hogy kanos és örül a kielégülésnek. Ennyi kell tőled, semmi több. Csak nem mondhatja meg nyersen, mert akkor már ez sem lesz meg.
2019. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaj nem erről van szó, “szakítottunk”, mert neki sem ment volna így, hogy nekem vannak érzéseim. Nem terveztem várni rá, tudom, hogy ez nem lenne helyes hozzáállás egy ilyen szituációban. Baráti viszonyba szeretett vona maradni, de megmondtam neki, hogy nekem az biztosan menne, hogy elfelejtsem így. Úgyhogy most nincs köztünk kontakt. És kicsit meghalok benne.
2019. jún. 4. 13:42
 10/12 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok, ő pedig 22.
2019. jún. 4. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!