Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés
Vajon van olyan, hogy két ember találkozgat egy ideig, de az egyik fél részéről nincs meg a szikra és úgy érzi, hogy nem tudna szerelmes lenni a másikba, pedig egyébként nagyon jó a szex is, meg a beszélgetések... és aztán később egy nagyobb szünet után mégis csak lesz valami komolyabb, mert változott a két ember? Vagy ez sosem változik meg?
2019. jún. 4. 10:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Létezhet ilyen, de ez olyan ritka (sőt - ritkább), mint a fehér holló. Tehát inkább NEM LÉTEZHET ILYEN. Jó vagy neki arra, hogy könnyítsen a heréi belső szorításain.

Ffi

2019. jún. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ennyi idősen még azért nem igazán tudja az ember pontosan mire is van szüksége és nem is kell elvárni, hogy komoly kapcsolatot akarjon, de ezt majd egy 10-15 év mire visszagondolsz és belátod. lehet, hogy élete legjobb szexélménye leszel és viszont...mondjuk ha neked is annyira jó vele, akkor én arra "használnám" hogy kiéljem rajta magam. Mert most vagy abban a korban, én nem bántam meg, hogy ezt tettem. Tudtam hogy nem ő lesz a gyerekeim apja, de ki akartam élni magam.

4 év lett belőle.

1.5 évig csak összejártunk. 21 voltam. Ő 28. Se előtte se utána nem volt senkivel olyan jó a szex mint vele ennek 12 éve, de sosem tudnék élni vele a mai napig.


Ő kőműves és jogásznak tanultam mikor elhagyott és felcsinált egy 17 éves kislányt, azóta együtt vannak.


Egy tökéletes kapcsolathoz kell a tökéletes szex, és tökéletes jellembeli összhang. Nem szabad megalkudni, addig kell keresni, amíg megtalálod. Ez 100ból 5nek sikerül a többiek kompenzálnak. Nehéz.


Semmi sem lehetetlen, de éld ki magad az a lényeg ezek a legszebb éveid. Ha az igaz szerelmeddel lesz majd alkalmad szexelni, na az lesz csak igazán a legjobb élmény. Remélem megtalálhátok egymást.

2019. jún. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!