Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire megalázó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megalázó, hogy nem mosolygott rám vissza? (nő,23)

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már vagy két éve tetszik. Nem lehet közöttünk semmi, mert barátnője van. Kezdetben, mikor felhívta magára a figyelmemet, fogalmam nem volt arról, hogy nem szingli, mire megtudtam, már beleestem. Ennek ellenére gyakran szemeztünk. Nem is ismerjük egymást. Nemrég mosolyogva rámköszönt. Én azt gondoltam, hogy mást én sem tehetek, maximum én is mosolygok rá ha alkalom adódik (nem gondoltam semmilyen konkrét kezdeményezésre). Pár napja rámosolyogtam, mikor elment mellettem kocsival, ő visszamosolygott. Aznap láttam még egyszer, ismét rámosolyogtam, ő viszont teljes közönnyel nézett rám vissza, semmi mosoly. Nagyon zavarba jöttem. Azóta nagyon kerül engem. Én meg rosszul érzem magam, mert megalázónak érzem, hogy ő mosolyoghat rám, ha meg én teszem, akkor gyáván visszavonul, mintha attól félne bajba keverem... Mit gondoltok?

2019. jún. 10. 01:45
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Azt gondolom, hogy nem kellene vele foglalkoznod ennyire mivel barátnője van. Mosolyog mosolygok minden egyébb gondolat nélkül (úgy értem nem azért mosolygok vissza hátha tetszem neki vagy ha nem akkor megtetszem) , nem mosolyog akkor meg nem mosolygok ennyi
2019. jún. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Valószínű, hogy a barátnője megneszelhetett valamit, és leállította.
2019. jún. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem túl sokat gondolsz bele ezekbe a mosolyokba
2019. jún. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak igy szokott köszönni, csak te úgy látod, hogy mosolyog rád :D
2019. jún. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Ezt inkább tinibe írd, bár oda is felesleges.

Keress egy fiút, akivel legalább beszélő viszonyban vagy, őt meg felejtsd el.

2019. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2019. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne adj ekkora jelentőséget ennek. Jó kedve volt, mosolygott, másik alkalommal nem. Feltehetően észre sem vette, de biztos, hogy nem foglalkozik a "mosoly üggyel". Te se tedd. Ne kombinálj.
2019. jún. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet udvariassagbol/kedvessegbol tette, de utkozben leesett neki, hogy te mas celbol teszed ugyanazt. Az en ismeroseim/ferfi barataim is mindig mosolyogva koszonnek, de tudjak, hogy nem csorgatom rajuk a nyalam.

Ez az egyik..

Mas: mar tudtad, hogy baratnoje van nem? Ez a gaz a tortenetben. Minek akarsz flortolni egy foglalt ferfival? Ciki, de te kerested ezt magadnak..a srac pedig szepen helyre tett!

2019. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódd túl. Lehet csak tyúkot vágtak azért örült, vagy az anyja csinált neki tejbegrizet
2019. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!