Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden nőnek megalázó ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek megalázó ha nem kell egy pasinak?

Figyelt kérdés
Férfiaknál a visszautasítás nem gáz,de egy nőnek megalázó. Vagy csak én gondolom így? Mondjuk ha a nő nem tapad, de a férfi másoktól megtudja h bejön a nőnek és ezek után le se köpi enyhénszólva...
2015. máj. 24. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?

Lehet a férfinek más tetszik, vagy másba szerelmes. :D

2015. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már jártam így sajnos. Utána egy ideig nem éreztem magam igazán nőnek a csalódás miatt.
2015. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Interferencia ***** válasza:
100%
Férfiaknál nem gáz? :D
2015. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már így, sajnos.

Én csak fúrcsán érzem magam, elég rendesen lecsökken az önbizalmam, így sincs túl sok.

2015. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én most két órája utsítottam vissz egy nőt. :/

22/F

Kemény az élet...

2015. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kislányok szoktak ezen besértődni. Érett felnőtt nő tisztában van azzal, hogy nem tetszhet mindenkinek, és nem feltétlenül az ő vonzerejével van a probléma. Engem is utasítottak már el, voltam már viszonzatlanul szerelmes, de ez van, nem feltétlenül az én hibám a dolog.
2015. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont. Az ismerkedési próbálkozások egyik természetes és hétköznapi kimenetele a visszautasítás. Ettől senki nem lesz kevesebb.
2015. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Férfiaknál a visszautasítás nem gáz"


LOL :D :) :) Az jó :)

2015. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fish1 ***** válasza:

Miért lenne megalázó? Mindig benne van a pakliban, hogy a másiknak esetleg nem jövök be valamiért.

Szép baleset lenne, ha mindenki mindenkinek tetszene... :)

2015. máj. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

NEm teljesen megalázó, inkább kellemetlen, és nem tesz jót az önbizalomnak.Hiába vagy szép és csinos, ha nem kellesz, nem kellesz. A feje tetejére is állíthatod a világot, de be kell látni, amit itt más is írt, hogy nem tetszhetsz mindenkinek, bármennyire is szeretnéd!

Legutóbb összejöttem egy pasival, akit már előtte felkeltette az érdeklődésemet és örültem hogy megtette az első lépést.

Odáig voltam érte, mert nagyon bejött. Van némi önbizalmam, de mégis örültem hogy én vagyok az a valaki!

De mégis egész végig azt éreztem, hogy nem tekint rám nőként, annyira mégsem jövök be neki, csinálhatok én bármit. Más két kézzel kapna utánam, .. Ő meg?

Aztán lezártam vele.NEm megalázónak tartottam, inkább oltári nagy pofáraesésnek.


A Te szituációdat kimondottan utálom, mert bennem olyan érzést vált ki, hogy ezzel ki vagyok szolgáltatva neki, és most hogy tudja és nem kölcsönös a dolog, tiszta cikin érzem magam.

29/n

2015. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!