Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik igy velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik igy velem?

Figyelt kérdés

Egésznap beszélgetünk, hogy milyen jó együtt és h mennyire szeretjük egymást stb. Haza jön és elkezdünk ölelkezni puszi csók, aztán szex.Tegnap hazajött és elkezdte simogatni az arcom utána a testem. Utána játszunk meg gépezünk, de mikor már jön az alvás idő elkezd bunkózni meg felemelni a hangját.


én 22L ő 24F


2019. máj. 20. 23:27
 1/4 A kérdező kommentje:
5,5 éve együtt
2019. máj. 20. 23:28
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert fáradt és aludni akar. Sok ember mogorva lesz ha nagyon fáradt, pihenéssel orvosolható.
2019. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat en nem tudom hogy ilyenkor milyen valaszt vartok.

5.5 eve egyutt vagytok es idegenektol varod a valaszt?

Mi nem ismerjuk a parod..azt se tudjuk milyen napja volt,tortent e valami vele vagy akarmi.

Mig te megtudod kerdezni tole hogy mi a baja...

2019. máj. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj, csak túl sok headshotot kapott falon keresztül a bf1-ben. Holnapra kialussza. Jó éjszakát.

32/f

2019. máj. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!