Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Van egy srác. 8 éve ismertem meg, 7 éve minden egyes nap beszélünk. (kivéve egy-egy időszakot, pl 4 éve volt egy féléves kapcsolata, ahol a lány féltékeny volt rám)


Nekem mindig is tetszett viszont fordítva ez nem igaz. De ennek ellenére folyamatosan keres és teljesen más jeleket küld. Én már sokszor megkértem rá, hogy ne tegye, mert ezzel csak fájdalmat okoz és nem fogom tudni kiverni a fejemből. Próbáltam egy egyszerű barátként felfogni a mi kapcsolatunkat, de ő ezt nem hagyta és mindig csempészett valami kis +-t bele. Vele voltam először is. Jelenleg is olyanok vagyunk, mintha távkapcsolatban élnénk. Szóval több órákat beszélgetünk telefonon, cam szexelünk, ha haza jön igaziból is (Ő közben külföldre ment). Emlékszik a dátumainkra, megajándékoz a szülinapomkor, fejből tudja a beosztásomat stb. Viszont csak addig jó minden, amíg szóba nem hozom a gyengéd érzéseimet, és azt hogy mi miért ne lehetnénk többek, mert akkor átvált mérhetetlenül nagy g--cibe.


Voltak ez alatt az idő alatt kapcsolataim, de ő mindig ott volt a háttérben így igazán sose tudtam egyik srácot se szeretni. Az exeimről mindig úgy nyilatkozott, hogy f@s-zk@lapok. Megakart győzni arról, hogy ő mennyivel nagyobb hím, mint bármelyik másik palim.


Próbáltam sokféleképpen megtudakolni, hogy miért kötődik ennyire hozzám, de sose kaptam érdemleges választ. Leginkább tagadta a francba és engem hülyézett le, meg hogy beképzelem a dolgokat.


Vajon miért nem tud hagyni a francba, ha nem szerelmes belém?


2019. ápr. 25. 05:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert csak szórakozik veled, és rendkívüli módon kihasznál.

Kb az udvarhölgy kategóriájában vagy nála, ki tudja, még hány lánnyal csinálja ugyanezt.

fszkalap minden más pali.....egy kiadós orrbaverés kellene neki, meg egy jó nagy pofáraesés tőled.

Elég intenzíven el kellene küldened a francba, nem utána loholni. Nem lesz más kapcsolatod, amíg ez a gyökér ott van.

(bocs, de kissé felhúzott, amit írtál..)

2019. ápr. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindig ő keres. Ha ő nem ír egy hétig, akkor mi nem beszélünk egy hétig. Ehhez még van kitartásom. Csak ahhoz nincs, hogy ne írjak vissza neki, ha századjára ír. :(
2019. ápr. 25. 05:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Jujj mekkora pszichopata!

Ő nem akar lekoptatni, játsza a figyelmes szeretőt évek óta! Jó nagy görény ez a csávó! De ha eleged van belőle, meg úgyse lesz köztetek komolyabb, mi a francert nem törlöd mindenhonnan? ? Annyira szerintem te sem kedveled, hiszen olyanokat írsz róla, hogy mekkora g..ci.

Csak neked sincs jobb.

2019. ápr. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én amúgy mindig azt hittem, hogy valaki addig szórakozik valakivel amíg meg nem kapja azt, amit akar aztán tovább áll. Ő miért nem lépett még le?...
2019. ápr. 25. 05:58
 5/7 A kérdező kommentje:

Fúh. Én igazából szeretem. És ha nem ír, nem hív... rendesen hiányzik. De közben látom, érzékelem amit tesz. Egyébként megvolt már ez is. Letöröltem. Teljesen ki az életemből. De akkor meg hazajött és belém dumálta, hogy én reagálom túl a dolgot, ne feszüljek rá ennyire, ne tegyem tönkre a barátságunkat ezzel.

Tudom. Tudom. Én is beteg vagyok...

2019. ápr. 25. 06:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Az nem baratsag h dugopajtinak hasznal.

Ha eppen haza jon es nincs mas akkor leakaszt a fogasrol es megdug


Torold ki az eletedbol mert soha nem fogsz tudni normalis kapcsolatba elni ha nem tunteted el.

Teljesen 100% ignorald a csavot.

2019. ápr. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem fog tetszeni, amit mondok, de ez az igazság: ez az, mikor kereslet és kínálat találkozik.


Te szeretetkoldusként viselkedsz, belemész a megalázó szituációba, hogy sokadik csaj legyél nála a sorban, egy biztos lyuk, amibe üríthet. Ő meg k...va kényelmesen elvan azzal, hogy manipulálgat téged, kihasználja az egészségtelen vonzalmadat az irányába, és még genyózik is veled.


Megértem, hogy sz...ul érzed magad, de sajnálni nem tudlak. Te is asszisztálsz ehhez a méltatlan viszonyhoz. (Remélem, legalább az exeidet nem szarvaztad fel a kis falubikája ideáloddal.)

2019. ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!