Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beszélgettem egy lánnyal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgettem egy lánnyal de nagyon furán viselkedik. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött,egy lányra rá találtam instagramon. Aztán bekövettem,mert látásból tudtam kiről van szó szóval miért is ne. Februárba azt hiszem rá irtam egy nagyon kreatív szöveggel tudni kell én az vagyok. Nagyon szeretem ha egy lány nem használja az eszét!! Na mind egy aztán beszélgettünk első nap jó volt. Már gondolkoztam elhívom randira. Aztán másnap suliba köszöntem. Meglepődtem nem köszönt aztán irtam neki miért nem köszöntél múltkor azt irta hogy a haverjával beszélgetett és nem figyelt pedig 3 pipi lépésnyire voltunk. Beszélgettünk beszélgettünk és arra nem tudta a valaszt hogy hogy jellemezné magat 3 szóban. Meg azt is irta hogy nem szereti a bókot! Nekem nagyon furcsa lány meg a viselkedése ilyen nem létezik hogy valaki ne szeresse a bókot aztán nagyon elhanyagoltam a beszélgetést vele viszont egy taliban benne lenne de nem hoztuk össze nos mit gondoltok? Szerintem rá hagyom nem látom értelmét!! Válaszokat előre is köszönöm!
2019. márc. 10. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Fussatok össze, vesztenivalód nincs.
2019. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudná jellemezni magát,de nem szívesen teszi egy idegennek.Jó,értem én hogy egy suliba jártik,de az ugye nem tùl sok.Nem szereti,ha bókolnak,de igen,de ezt is akkor,ha már közelebbről ismerkedtek.Én is bamubbultam már el,vagy merültem bele valamibe annyira,hogy nem vettem észre valakit,és ùgy kellett megszólítania.Szerintem nem fura,Te vagy,aki előre ítélkezel.De ha annyira nem szimpatikus,vagy ennyi beszélgetésből azt vonod le,hogy nem tùl sok közös van bennetek,akkor hanyagold a randit.Bár szerintem neten nehéz valakit megismerni.És tùl gyorsan vonsz le helytelen,vagy nem feltétlen helyes következtetéseket.
2019. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a felnőtt rovatban?
2019. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sajnos már ketszer kihalt a beszélgetés de újra probálom. Hát egy probát szerintem is megér.
2019. márc. 10. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy nem szereted, ha valaki használja az eszét. Akkor mi a probléma?
2019. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsónak elírtam bocsi!
2019. márc. 11. 07:35
 7/7 anonim válasza:
Teljes mértékben igazat adok a kettes válaszadónak! Hozzátenném, neten keresztül nem nehéz kifullasztani a beszélgetést. Főleg akkor ha még különösebben nem ismeritek egymást. Lehet szar témákat választotok, vagy közben épp valamit csináltok, elkalandoztok stb. De ha ott vagytok személyesen és megvárod, hogy a kezdeti izgulós némaságát levetkőzze, lehet már nem is lesz olyan furi :)
2019. ápr. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!