Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Munkatársam érdekesen viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatársam érdekesen viselkedik, szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Akárhányszor vagyunk bent egy napon dolgozni, akkor tuti, hogy valamivel megtalál akkor is egy tőle távolabbi munkaterületen dolgozom... Akkor vagy megdob egy papírgalacsinnal, vagy valamivel felkelti a figyelmem s amikor kinézek a monitor mögül akkor csak vigyorog... A minap is mehdobott egy galacsinnal mondom akkor visszaadom neki, erre elkezdett jönni utánam hogy megcsikizzen, de mar gondoltam mire készül ezért én csikiztem meg elsőnek, és annyira bele voltunk melegedve a játékba hogy majdnem átestünk az egyik széken. Amikor velem van mindig mosolyog, jókat beszélgetünk, nevetünk, együtt kávézunk, és bár ő nem cigizik még oda is kijön velem... Nekem ő nagyon bejön, ezek alapján vajon én is neki? Nem merek lépni.

2019. máj. 9. 06:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

" annyira bele voltunk melegedve a játékba hogy majdnem átestünk az egyik széken"


Tényleg csinálnak ilyet felnőtt emberek egy normális munkahelyen? Nem gondolod, hogy ezzel zarvarod a többi dolgozót? Vagy ez csak egy alibi munkahely és melegedni jártok be?

2019. máj. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szünetben bármit lehet
2019. máj. 9. 06:45
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, be. Menjetek el valahova együtt.
2019. máj. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

"Szünetben bármit lehet"

Nyugtass meg, hogy az iskolai tízórai szünetről van szó és még nem vagytok felnőttek.

Mert a normális felnőttek nem dobálják egymást galacsinnal és nem csikizik egymást munkahelyen.

2019. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el egy étterembe vacsorázni.
2019. máj. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Te valami kis takony pitsa vagy? Szánalmas miket össze nem hordasz...
2019. máj. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A szekuritulok jot rohoghet rajtatok, ha figyeli a CCTV-t :D
2019. máj. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez a meghuzom a copfjat típusú udvarlás. Szerintem tetszetek egymásnak
2019. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

De nagyon vér-komoly itt 1-1 kolléga... :(


Szerintem tök jópofa amit leírtál :)) Ha szinglik vagytok, akkor hajrá! ^^


Majd írj! :)

2019. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
engem idegesítene, ha így viselkednének bent a munkahelyen. Nem vagyok vaskalapos, hogy csak a munka, de ez egy munkahely. Motiváltabb és hatékonyabb munkaerőre cserélnélek le benneteket.
2019. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!