Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Munkatársam érdekesen viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatársam érdekesen viselkedik, szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Akárhányszor vagyunk bent egy napon dolgozni, akkor tuti, hogy valamivel megtalál akkor is egy tőle távolabbi munkaterületen dolgozom... Akkor vagy megdob egy papírgalacsinnal, vagy valamivel felkelti a figyelmem s amikor kinézek a monitor mögül akkor csak vigyorog... A minap is mehdobott egy galacsinnal mondom akkor visszaadom neki, erre elkezdett jönni utánam hogy megcsikizzen, de mar gondoltam mire készül ezért én csikiztem meg elsőnek, és annyira bele voltunk melegedve a játékba hogy majdnem átestünk az egyik széken. Amikor velem van mindig mosolyog, jókat beszélgetünk, nevetünk, együtt kávézunk, és bár ő nem cigizik még oda is kijön velem... Nekem ő nagyon bejön, ezek alapján vajon én is neki? Nem merek lépni.

2019. máj. 9. 06:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy egy engedékenyebb munkahelyen dolgozom egy laza főnök társaságában, azokat csak sajnálni tudom, akik vaskalapos, kommunista, terror hatalom alatt álló munkahelyen dolgoznak, és a poén az, hogy a leghatékonyabb csoport mi vagyunk, és nagyon jól dolgozunk, de azt hiszem nem tartozok senkinek ez ügyben magyarázattal... Aki válaszolt a kérdésemre normálisan annak pedig köszönöm!
2019. máj. 9. 14:24
 12/16 anonim ***** válasza:
43%

A főnököd veszte lesz, hogy engedékeny, határozatlan és nem tartanak tőle a kollégák. Kezdetnek ez a gyerekes viselkedés, aztán következik a munkakerülés, a munka alatt facebukozás.

A legtöbben megbecsülik a munkájukat. Bocsi!

2019. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ne ítélkezz a munkahelyem felett... Mintha máshol nem lenne ilyen csak nem beszélnek erről... Amúgy meg elég nagy vállalat nem fog becsődölni...
2019. máj. 9. 15:30
 14/16 anonim ***** válasza:
36%
Igazad van tényleg nem fog becsődölni, mert a főnök észre fogja venni a jeleket és lecseréli a dolgozóit...
2019. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, ne foglalkozz vele. Zizzent.
2019. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja....a lényeg!:) Aranyosak vagytok, tuti, hogy bejössz neki!:)
2019. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!