Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a kollégámba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a kollégámba, de neki és nekem is van valakim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy kollégámba. 2 éve dolgozunk együtt, de eddig csak úgy elvoltunk, mint kollégák... De egy ideje úgy érzem többet érzek iránta mint eddig. És nem vagyok benne teljesen biztos de neki sem vagyok épp közömbös. Nekem sajnos nem túl jó a kapcsolatom, veszekedés veszekedés hátán, és az övé se túl rózsás mert alárendelt szerepet kap otthon, viszont nem tudom ő hányadán áll a dolognak. Amúgy mostanában már a nevem végére odateszi a birtokos jelzőt, telefonálunk egymásnak, írogatunk egymásnak messengeren, a munkahelyen pedig mindig jókedvűek vagyunk ha egymás közelében vagyunk. Viszont ha eltérő napon megyünk be akkor mindketten lehangoltak vagyunk és másoktól tudom, hogy ő is... Múltkor csak 20 méter választott el minket mert nem egymással dolgoztunk, de próbálta felkelteni a figyelmem, aztán az egyik csaj megkérdezte mi van, hiányod van? Azt mondta neki, hogy igen, hiányzom neki és a velem való ökörködés. Nem mellesleg zenész is, mindig hív, hogy menjünk (párommal geyütt, bár ha ott van akkor eléggé feszengős a hagulat, ugyanígy ha az övé van ott). A színpadról külön csak nekem hülyül egy kicsit és aztán mosolyog rám.


Nem tudom, hogy ezt az egészet hogyan kezeljem, nem tudom, hogy ő ki akar-e lépni a kapcsolatából vagy sem... Én tudom, hogy igen, mert már vagy 2 éve ez az egész egy gyötrelem. Meg így, hogy együtt dolgozunk ezzel a szóban forgó kollégámmal nagyon nehéz, nem arra gondolni, hogy de jó lenne vele...


Szerintetek mit tehetek? Egyáltalán így ezek alapján vajon tetszem neki? Amúgy egy teljesen normális értékrendet valló férfi, és jobban odafigyel rám mint a saját párom... szeret poénkodni, de ugyanakkor visszafogott is.



2019. máj. 11. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kérdésre válaszolok:

Sz..r ügy. Szakíts a mostani pároddal, mert eleve sz..r a kapcsolatotok, ha képes vagy más iránt érdeklődni és gyere össze a kollégáddal, ha ő is szakított a mostani párjával.

Tisztázzátok a dolgokat, hogy ki mit akar. Ja, és jó lenne először az otthoni dolgokat rendezni. Ha meg nem megy a kapcsolat megjavítása, akkor szakítsatok.

2019. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat próbálkoztam, hogy javítsunk a dolgokon itthon de sajnos, ha ez egyoldalú akkor hiába minden erőfeszítésem... ezért akarok kilépni, csak egyenlőre nehéz mert nekem nem lenne hova mennem, ő pedig nem akar kiköltözni...
2019. máj. 11. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Kié a lakás? Közösen vettétek? Vagy albérlet?
2019. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
albérlet... de neki van hova mennie, nekem sajnos nincs...
2019. máj. 11. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor összepakolod a cuccait és szépen kiteszed az ajtó elé.Mire hazamegy megvárja őt.
2019. máj. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!