Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a kollégámba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a kollégámba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beleszerettem,tőlem kb 20 évvel idősebb,nem tudom,egyik napról a másikra vettem észre.. alig várom hogy lássam,rám mosolyogjon,beszélgessünk. Álmomban csóktól kezdve szexig minden volt már.. úgy vettem észre hogy én is szimpatikus vagyok neki, egyszer azt is mondta jó csaj vagyok,meg hogy szeretlek.. előzőt megköszöntem a másodikra annyira zavarba jöttem hogy nem tudtam visszamondani hogy én is , de aakkor nem voltam annyira biztos ebben.. szerelemben azt mondják nem szabad számítson a kor különbség,de engem talán kicsit mégis,mások is megjegyeznék,nem néznék jó szemmel.. meg nincs családja,gyerekek semmi.. de lehet mert ő nem akart,most mért lenne máshogy ezzel? Félek ezeket megkérdezni,hát még az érzéseimről beszélni.. én szeretnék férjet,gyerekeket.. El kéne felejtsem? mondjam el? hátha kiábrándít? nem tudom,félek nagyon, pedig ő nagyon jó szívű,udvarias,figyelmes, semmi rosszat nem tudok rá mondani, talán feledékeny ennyi a legrosszabb benne.. és hogy semmi közöm hozzá :( 24L

2018. dec. 18. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Hű de irigylem azt a pasast! És hű de nagyot fogsz koppanni.
2018. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mekkora cégnél dolgoztok, milyen beosztásban, mennyi ideje? Sok a pletykás rosszindulatú kolléga? Csak azért kérdezem, mert nem mindegy, hogy egy jól fizető, stabil munkahelyről, karrierről van e szó, vagy csak valami felejthető tingli-tangli melóról. Mert ugye ha összejöttök, akkor valszeg az mindenképp a meló rovására fog menni. Egyébként ha a terveitek nem egyeznek ,akkor nem érdemes nagyon belebonyolódni.
2018. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Majd az talán kiábrándít, ha megfektet és eldob.

Felnőtt, dolgozó ember létedre legyen már több eszed. Hogy szeretne...?

2018. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rockarc ***** válasza:
100%

Nagy bajban vagy, a hormonjaid atvettek az iranyitast. Probalj meg esznel lenni, 2 hetig keruld, mert barmire igent fogsz neki mondani, nagyon sebezheto vagy. Ilyen az, amikor befut a gyorsvonat es telibe talal. :)


Utana mar konnyebben tudod a helyzetet feldolgozni. Azt tudnod kell, hogy a korkulonbseg miatt o nagyon elonyos helyzetben van, raadasul ha latja rajtad, hogy mennyire rakattantal, akkor meginkabb. Nem lebeszeleni akarlak rola, de probalj tiszta fejjel gondolkodni. Pl ha az egesz csak egy 1 ejszakas lenne, azt el tudnad-e fogadni? Mindenkeppen probald megtudni a szandekait a kapcsolatotok szempontjabol, mielott az agynak estek. Ilyenekre gondolok, hogy hajlando-e a munkahelyen felvallalni a kapcsolatotokat, FB-on kiposztolni stb. Ha barmelyikre nem a valasz, abbol csak egy sima hegesztes lesz, es mehetsz az utadra, osszegyurve, megtorten, kihasznalva a kukaba.


Legy ovatos, tudatositsd magadban, hogy egy eletre eleg sebet tudsz szerezni es teljesen kiszolgaltatott vagy.


42F

2018. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

xD

A 2 hét kerüléstől csak még jobban megszereted, mert hiányozni fog

2018. dec. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nem nagy ceg, van par rosszindulatú kollega, en ettol a bonyodalamtol fuggetlenul elakarokjonni a cegtol. Mas beosztasban van mint en, en epuleten belul dolgozok, o meg soforkodik.
2018. dec. 19. 06:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha 24 vagy, sok a 20 év korkülönbség.

Elvált a pasi?

2018. dec. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok rola, de nincs parja se gyereke
2018. dec. 19. 09:08
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Szintén ebben a szituációban voltam tavaly ilyenkor. 23L 42F. Új munkahely, ráadásul ő kisfőnök volt. Nem volt kapcsolata sem gyereke. Viszont mi nem jöttünk ki jól az elején...,de aztán fordult a kocka egy céges rendezvényen,olyan arcát mutatta,amit el sem tudtam volna képzelni róla. Rögtön megkedveltem,de én el tudtam volna fogadni,ha csak egy éjszakát töltünk együtt. Nem így lett. Megszerettük egymást. A kollégák elől hónapokig titkoltuk, merthogy új voltam és nem akarta, hogy ferde szemmel nézzenek rám, pedig már akkor régen együtt laktunk. Csodával határos módon az emberek nagy része jól fogadta odabent,hogy együtt vagyunk,de azért rendesen voltak pletykák is,de minden csoda 3 napig tart. Nyáron egy nyaraláson megkérte a kezem, akkor már terhes voltam.Tervezett baba volt. Azóta összeházasodtunk. Februárra várjuk a kislányunkat,nagyon boldogok vagyunk együtt. Szerintem nem a kor számít,de, azért legyél óvatos és ne higgy el neki mindent,ha bizonyít is, akkor az már más tészta. Próbálj meg a szép szavak mögé látni. Nekem annyiból volt könnyebb az elején, hogy nem voltam szerelmes belé és így nem hittem el neki mindent,persze később beigazolódott, hogy mindent komolyan mondott. Próbálj meg tiszta fejjel nézni erre az egészre és úgy nem tud később sem fájdalmat okozni,ha mégsem gondolja komolyan.
2018. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kerülés nem fog segíteni, így van, utána csak mégjobban fog hiányozni. Nekem már lassan 1 éve hiányzik valaki, akivel sajnos nem lehet semmi közöttünk.

20 év ide vagy oda, ha szereted próbáljátok meg nem kell rögtön összeházasodni illetve gyereket vállalni. Szerintem mindenki ismer ilyen párost a környezetében. Én nem csodálkozom már ilyeneken, gyakori... Előfordul ilyen, mivel a szerelem kortalan...

2018. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!