Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Melyik típusú nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik típusú nőt választanátok eközül a kettő közül inkább párotokként?

Figyelt kérdés

1. Teljesen nőies

Hosszú haj, smink, műköröm, szoknyák, magassarkú


2. Kicsit fiús

Ugyanúgy hosszú haj, semmi smink, natúr köröm, gamer, sportcipő, és csak nagyon ritkán vesz fel szoknyát mert nem szereti



2019. ápr. 9. 08:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nőként én a kettő keveréke vagyok:

Hosszú haj, smink, műköröm, műszempilla, farmer, sportcipő, nem nagyon hordok szoknyát... Azért megnéznek elég sokan.

2019. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Inkább 1.
2019. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Azt, amelyik összhatása bejön és amelyikkel jobban kijövök. Láttam már természetes hatású, nőies cicababát, de rondát is. Láttam már kifejezetten szexi gémer csajt, de rondát is.
2019. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Első.
2019. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, amennyi erőből egy plázacica csak nőies lehet, annyi erőből csak az a férfias férfi, akinek svarci-kaliberű bicepszei vannak, motorozik és derogál még maga után is elmosni.
2019. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!