Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Melyik típusú nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik típusú nőt választanátok eközül a kettő közül inkább párotokként?

Figyelt kérdés

1. Teljesen nőies

Hosszú haj, smink, műköröm, szoknyák, magassarkú


2. Kicsit fiús

Ugyanúgy hosszú haj, semmi smink, natúr köröm, gamer, sportcipő, és csak nagyon ritkán vesz fel szoknyát mert nem szereti



2019. ápr. 9. 08:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
gamert és a billentyűzetet is törném szét rajta ha jobban menne neki a játék ! Mert azt nem viselem el ha nálam jobbak !!!!!!!!!!
2019. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Ipari Vagány ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jön be a műköröm és a magas sarkú. Jelenlegi barátnőm tisztára 2-es típus a gameren kívül. De szinte az összes barátnőm ilyen volt. Mondjuk melegben hord szoknyát, de azt is sportcipővel, és az utcán így is rengetegen megbámulják, mert nagyon bájos.
2019. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit el vagy tévedve szerintem. :D

Csatlakozok, én is váltogatom a kettőt.

A műkörmöm mondjuk most lett leszedve 2 hete, hogy kicsit pihenjen, de tervezem majd visszarakni, szeretem. (Nem méteres hegyes rettenet, mindig csak a saját körmöm hosszára volt ráhúzva vékonyan egy kis építőzselé, nem hosszabbította, csak egyben tartotta, sajnos hajlamosak félbeszakadni a natúr körmeim, ami könnyfakasztóan fájdalmas tud lenni.)

Átlag smink spirál+púder, de simán lehet ennél több vagy ennél kevesebb, kedvfüggő.

A magassarkút mondjuk mindennapokra nem annyira szeretem, de van néhány pár, máskor meg tornacsuka.

Szoknyát szeretném, ha végre találnék valahol hordható fazont. :'D


De ami a lényeg, teljesen jól nőiesnek érzem magam a sportosabb, lustább napjaimon is. Nem attól lesz nő valaki, hogy mit ken a képére, vagy mit húz a lábára.

Szerintem emiatt ne fájjon a fejed, én azt látom, hogy mindkét típus be tud jönni egyébként a pasiknak. :)

2019. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ha értelmi és érzelmi intelligencia tekintetében rendben van az egyes, és gondolkodásmódban, értékrendben is hamar megtalálták a közös nevezőt, akkor az egyes.
2019. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
1.
2019. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés is most itt arra hajaz, hogy melyik nő "jobb"?xD


Szerintem fölösleges ezek vitázni, ízléstől függ, meg embertípustól.


A "nőies nő" akiről beszélsz, azt más szóval úgy is lehet mondani, hogy dekoratív, vagy akár elegáns, ennek is megvan a férfi verziója, aki elszeretettel hord öltönyt, szeret fodrászhoz járni, be van nyalva a haja, érzékeny a tökéletesen elrendezett frizurájára. Ilyen férfihoz inkább illene az első típus a biztos.

2019. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem, csak szimpla kíváncsiság. Úgy vettem észre hogy aki teljes mértékben az egyes típus annak elég hiányosak az ismeretei az élet terén, intelligencia szintje nem valami magas, továbbá fontosabb neki az hogy a pasija fizesse a körmöst minthogy eljárjon dolgozni. Vagy csak az én ismertségi köröm ilyen.
2019. ápr. 9. 10:06
 18/25 anonim ***** válasza:

"Azért egy "cicababa" lehet, hogy írtózna a sportcipőtől"

Nézz szét nyáron. A csajok p..csagatyához mit vesznek fel? Nemcsak papucsot és lapos talpú szandit.


Én magamat kevert stílusba sorolom. Hosszú hajam van, ritkán sminkelek, imádom a szoknyákat és az 5-6 centis magassarkúakat. Ugyanakkor felveszek balerina cipőt és sportcipőt is. Körmömet nem festem, mert háztartást vezetek, szimplán csak növesztem natúrban a körmeimet.

Szeretek mozogni. 159 centimhez 49 kg vagyok. Vékony enyhén izmos. Kerek popsim és vékony derekam van.

Nekem a hobbim pl. az olvasás (ami egyébként a munkám is, mert könyvtáros vagyok), filmezés, zenehallgatás, fotózás a mozgáson kívül. Imádok a természetben is lenni.


Egy nő nem attól lesz nő, hogy műcuccokat aggat magára. Az csak az önbizalomhiány jele, azt hiszi, hogy attól ő szebb és jobb lesz. És nem is attól lesz valaki nőies, ha sminkeli magát. Természetes szépségről hallottál már?

Az üzletasszonyok meg általában nadrágos kosztümöt viselnek, ők mégis csinosak és nőiesek.

2019. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
1, de ez így torzít, mert lehet, hogy a 2. mégis szebb.
2019. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
1., de ők nem valasztananak engem, mert nem vagyok izomagy, alfa, úgyhogy marad a 2-es
2019. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!