Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatban mennyi egy héten/hónapban az átlagos szex? Tényleg én vagyok "szexfüggő"?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel most leszünk együtt egy éve, havonta kb 2-3 alkalommal szexelünk, amúgy semmi... Én többre vágynék, ezt jeleztem is neki, beszéltünk is erről, olyankor 1-2 hétig mintha lenne javulás, de utána megint kezdődik az, hogy este csak filmezünk, videókat nézünk, vagy játszunk. Nem azt mondom, hogy minden éjszaka hajnalig szexeljünk, de heti 3-4 szerintem normális lenne. Főleg, hogy úgy is jöttünk össze, hogy előtte összejárogattunk, és rossz beismerni, de még akkoris többet voltunk együtt. Azt mondja, hogy jó velem, élvezi is, de neki nincs igénye többre. Megcsalni biztosan nem csal meg, kb mindig együtt vagyunk, vagy ha nem, akkor küldi mindig a képeket, írkál, hogy éppen hol van.


Szerelmes vagyok belé nagyon, de ez a helyzet kikészít. Vagy komolyan velem van a baj? 20 évesek vagyunk mind a ketten, tehát nem befásult öregek.


2019. jan. 21. 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem komoly kapcsolat, hanem igény kérdése. Nincs olyan, hogy normális. Nálatok annyi a probléma, hogy ez az igény kicsit sem egyezik. Hiába írom le, hogy nálunk 5 év után is majdnem minden nap van szex, mert ez csak a mi igényünk.

Viszont sok dologgal lehet ezt javítani. A kapcsolat érzelmi szintje hogy áll? Mennyi időt fordítasz a lelkére, mennyire törődsz vele, mennyire hallgatod meg? Mennyit randiztok és romantikáztok? Mennyi komoly beszélgetésetek van? Ha egy kapcsolatban újraélesztitek a lángolást és a szerelmet akkor több lesz a szex is. Ha minden nap csak ültök otthon, videókat néztek meg ilyenek akkor sajnos természetes, hogy kihül a kapcsolat.

Meg abba is gondolj bele, hogy szexuális téren mennyire figyelsz oda rá. Nyilván ha egy átlagos szex 10 perc reszelésből áll, attól nem lesz elájulva. Tudod mik az igényei? Megbeszélitek, hogy kinek mi a jó? Melyik pózt szereti, közben is folyamatos kommunikáció, hogy hogy a jó neki stb. Ezek fontos dolgok. Ha nem vagy odaadó a szexben akkor nagyon hamar megunja.

2019. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mi a párommal 1,5 éve vagyunk együtt, szinte minden nap találkozunk, heti egy-két éjszaka marad ki. Mikor együtt vagyunk össze is bújunk, van, hogy kétszer is (hétvégén napi 2-3-szor is), nagyon ritka, ha nincs semmi! Remélem ez így is marad hosszú évek múltán is! :)

32N

2019. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A párommal 13 éve vagyunk együtt, az átlag heti 4-5 szex jelenleg. Van egy másfél éves gyerekünk és bizony elég fáradtak vagyunk, de találunk időt egymásra. Az első években heti 7-8 alkalom volt. Ehhez képest nem mondanám hogy szexfüggő vagy, akkor már inkább én vagyok az - nő létemre :D Szerintem teljesen normális igényeid vannak, nem veled van a baj. 31/N
2019. jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát elég fura... Mi amikor tehetjük és együtt vagyunk szexelunk. De mivel nem élünk még együtt és sok más tényező is van ami zavarhat így hét 2-3ra jön ki.


De ez amiatt van mert nem tudunk együtt lenni többet.

2019. jan. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen biztos nem maradnék olyan kapcsolatban, ahol ennyire kevés szex van.
2019. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nálunk is ennyi, de mi mindketten beleőrülünk, hogy ilyen kevés (sajnos még egy darabig nem lesz több egészségügyi okokból)


Egyébként minden normálisnak számít, maximum ti ketten nem illetek össze ilyen téren. Van ilyen, elég gyakran megesik. Nekem is lett már vége emiatt kapcsolatomnak, c'est la vie.

2019. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az első két évben szétszedtük egymást napi szinten. Pedig 30 körüliek voltunk. Volt olyan párom, akit nem szerettem, na ő minden szökőévben kapott meg.
2019. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Szia.

En nem mondom azt, hogy szex fuggo lennek, de abban a korosztalyban vagyok, amiben te. De napi szinten kivannam a syexet. Sajnos nalunk csak hetvegente lehet, mert csak akkor jar haza a parom, de mi meg akkor is megadjuk a modnjat, mert nem a syex a legfontosabb egy parkapcsolatban, de nem is szabad mellozni, mert fontos resze annak. Ossze hozza az embereket, meg szerintem massal nem is tudod annyira elvezni, mint azzal akibe holtig szerelmes vagy. En konkretan massal nem is tudnam elkepzelni. De szerintem az nem normalis, ha csak ennyiszer csinaljatok. Igen igenyek meg minden, de en eddig akarhanyszor kapcsolatban voltam, minden nap kivantam. Szerintem rosszul van ossze rakva a parod :D

fiatalok vagyunk, most kell csinalni. Annyiszor es akkor ahanyszor es amikor csak tudod, nert megoregszunk egy ketto es utana ennek mar bucsut lehet inteni.

Kikeszit az a mondatod, hogy havi ketto-harom alkalom, de komolyan. :D

2019. febr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!