Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatban mennyi egy héten/hónapban az átlagos szex? Tényleg én vagyok "szexfüggő"?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel most leszünk együtt egy éve, havonta kb 2-3 alkalommal szexelünk, amúgy semmi... Én többre vágynék, ezt jeleztem is neki, beszéltünk is erről, olyankor 1-2 hétig mintha lenne javulás, de utána megint kezdődik az, hogy este csak filmezünk, videókat nézünk, vagy játszunk. Nem azt mondom, hogy minden éjszaka hajnalig szexeljünk, de heti 3-4 szerintem normális lenne. Főleg, hogy úgy is jöttünk össze, hogy előtte összejárogattunk, és rossz beismerni, de még akkoris többet voltunk együtt. Azt mondja, hogy jó velem, élvezi is, de neki nincs igénye többre. Megcsalni biztosan nem csal meg, kb mindig együtt vagyunk, vagy ha nem, akkor küldi mindig a képeket, írkál, hogy éppen hol van.


Szerelmes vagyok belé nagyon, de ez a helyzet kikészít. Vagy komolyan velem van a baj? 20 évesek vagyunk mind a ketten, tehát nem befásult öregek.


2019. jan. 21. 17:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Mi a ... heti 5-7 simán. Nem minden nap egyszer. Volt, hogy hétköznap fáradtak voltunk, de hétvégén simán volt több is.


A napi egy átlag viszont minden kapcsolatomban megvolt és meg is lesz.

2019. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kéthetente szexeltek 20 évesen? Jézus. Itt nagy gondok vannak. Ha két ember szerelmes, akkor a kapcsolat elején, főleg az első hónapokban, de lehet akár év is, simán naponta jellemző a szex, sőt, akár napi több is. Idővel kopik kicsit, mert lenyugodnak a felek és normális esetben más is fontos a kapcsolatban. De ez nem jelenti a szex háttérbe szorulasat. Én 1 év után is naponta szeretkeztem a barátnőimmel. Biztos, hogy élvezi veled?
2019. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen, úgy hogy 4 éve együtt vagyunk és lakunk, átlagban 3-4 szex megvan hetente. Kívánjuk egymást, és a szexet is. Fontos a rendszeres, minőségi szex, összekovácsol.


Mindenkinek más az igénye. Vannak akiknek a szex csak nyűg. Ha nem egyeztek ilyen téren, akkor sajnos nem jósolok a kapcsolatotoknak hosszú jövő.


30N

2019. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Első évben volt hogy szinte minden nap megvolt a napi minimum 2 szex és mindketten élveztük.

Hosszú távon emiatt megfog romlani a kapcsolatod, mert ő nem akar annyit.

29F

2019. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy normális. Olyan van, hogy neked mi fér bele, mire van szükséged. Ha kevesled akkor számodra az nem normális. (Itt nyilván szemet húnyunk a beteges, nimfománián és társain, ahol a normális a rengeteg és azon is túl.)

Viszont ha mindenáron statisztikát szeretnél vonni, szerintem a heti 3-4 teljesen okés. Még 30-40 évesen is. Ami azonban fura nekem, hogy ha valaki tényleg annyira szerelmes, és ennyi időt együtt is tölt a szerelmével, akkor hogy a bánatba bírja megállni. Még ha azt mondnád, hogy rámegy akapcsolat az állandó hisztire, ami abból robban ki, hogy az egyiknek nincs kedve pedig amásik rendszeresen közeledne. Nem lehet, hogy itt van a gond? Én ha akarok valamit azt a párom tudtára adom. Nálam ez mindig így volt.

2019. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10 éve vagyunk házasok, 3 kislányunk van, de mi is többet vagyunk együtt, heti 3-4 alkalommal minimum. Terhesen is, frissen szülten is (miután a doki megadta az áldást). Fura, hogy ennyire nem kívánjátok egymást.
2019. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Huszonévesen heti 2-3minimum kéne.
2019. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mi mindig kis étvágyúak voltunk, hetente 1-2 alkalom együttlét elegendőnek bizonyult minden életszakaszban.
2019. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Az neked semmit nem mond, hogy a húszas éveinkben, amikor csak alkalom volt. A baj, hogy nálatok nagyon különbözők az igények.
2019. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
20,5 /20voltunk amikor együtt elvesztettük,főiskolára jartunk. Akkor heti 1-3éjszaka minimum 2-3aktussal. Nyáron nem nagyon találkoztunk akkor havi átlag 10. 1hétig nála 1 hétig nála nyaraltunk....Utána összeköltöztünk heti 5 alaphangon éjszakánként. Néha délutáni izgalmas gyorsmenetek. Utolsó éven +2lánnyal laktunk voltak kalandok.
2019. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!