Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exbarátjához utazhatott ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátjához utazhatott ki vagy tényleg a baráti tarsasággal ment?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtek pár hónapja valakivel. Te vagy a férfi, ő a nő.

Leveleztek, mert ő nem akar még átmenni messengerre. Csak leveleztek. Amúgy 250 km választ el titeket.


3 havi levelezést követően, amikor ő még mindig friss szakításon van túl egy többéves kapcsolat után (pont a szakításuk körül kezdtetek el levelezni a neten), és ti épp fasírtban vagytok, nem beszéltek napokig, mikor újra beszéltek hamarosan, közli, hogy külföldön volt ekkor.

Rakerdezel, hogy ezt miért nem mondta előre? Az ekkor 3 havi levelezesetek alatt egy szóval sem említette, hogy készülnek külföldre kirándulni pár baráttal. A válasza az volt, hogy igazából ezt már akkor lefoglalták négyesben (az exe, ő, az ő tesója meg annak a párja), amikor még együtt volt az exével. Csak közben szakítottak, de az út már be volt fizetve és az exbarátja helyett egyik barátnője ment el velük négyesben.


Kérdezem:


Szerintetek hazudott és nem is négyesben utaztak el, hanem kiment külföldre az exbarátjához a nő? Az exe, aki nem magyar, itt élt a nővel Magyarországon, de visszament szakításukkor élni külföldre.


Átvert engem a nő?


2019. jan. 17. 22:09
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Ehhez nagyon gerinctelennek kell lenni, nem ilyennek ismertem meg. Ha erre képes volt, akkor jobb is, hogy nem került soha a szemem elé. A jó szexet tőlem is megkaphatta volna. Miért írt olyanokat, hogy szerelmes belém, és voltak eléggé túlfűtött üzeneteink is, nem egyszer.

Ha ezenfelül képes lett volna kirepulni hozza, akkor a rák egye ki a belét.

2019. jan. 18. 02:04
 32/42 A kérdező kommentje:
Ő szereti a szexet, de nem a puncija után ment soha, ezt állította. Amikor már hónapok óta beszéltünk, azt mondta, már nem is tartotta a kapcsolatot neten az exevel. Nem tudom, mit gondoljak. Mindenesetre ha ezt megtette, lepofoznám a sárga földig.
2019. jan. 18. 02:07
 33/42 anonim ***** válasza:
Azt hiszed róla, amit ő el akar hitetni magáról. Az érdeke pedig az, hogy te ne is feltételezd róla, hogy mi zajlik a színfalak mögött valójában.
2019. jan. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos ez remek példa a neten való ismerkedés veszélyeire. Látom hogy nagyon megbántott a lány, mert hittél neki de így kívülállóként abból amit írtál egyértelmű hogy szórakozott veled. Szerintem képtelenség találkozás nélkül beleszeretni valakibe, barátkozni lehet, de egy idő után az ismerkedés olyan fázisba jut hogy kell a fizikai kontakt. Ezt a csaj egyértelműen kerülte veled. Soha többet ne hidd el senkinek aki ilyeneket írogat anélkül hogy megtapasztaltad volna vele azt a bizonyos jó szexet. Fel a fejjel. 31/N
2019. jan. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Biztos rossz érzés, de mindenkinek kell a pofáraesés a személyiségfejlődéshez.
2019. jan. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Te ismered, mi itt csak találgatni tudunk. Nem biztos hogy néhány névtelen fórumozónak van igaza vele szemben, ezt neked kell tudnod, te ismered Nekem úgy tűnik egyre jobban hogy te igazolást keresel hogy miért is utálhatnád őt. Ehez nem kell arctalan fórumozókhoz fordulni ők nem ismerik a helyzetet.
2019. jan. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
33, akkor ez puszta gonoszság. Emberi féregség. Egyszerűen nem akarom róla elhinni, hogy ilyen lenne. Mindig nagyon kedves volt, soha nem káromkodott velem, amikor én pipa is voltam rá emiatt, hogy miért nem teszi személyessé velem. Az összes napjába beavatott, minden létező gondolatunkat megosztottuk egymással, az érzéseinket és képes lett volna becsapni engem, minket, saját magát? Nem tudom elkepzelni. Remélem mindenki megkapja a sorstól azt, amit érdemel, úgy értem, ha gonosz egy ember, az nem maradhat büntetlenül.
2019. jan. 18. 02:31
 38/42 A kérdező kommentje:
Egyébként ő élt bántalmazó kapcsolatban, lehetséges, hogy azért lett lelkileg nyomorult?
2019. jan. 18. 02:33
 39/42 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem szándékosan bántott téged ezzel. Csak az ember önző. Annó én 19évesen azért csináltam azt amit, mert a párkapcsolatomban nem kaptam meg azt a szeretetet és figyelmet, amire vágytam, de mivel nekem az volt az első komoly kis hülye p.csa voltam, nem mertem “csak ezért” kilépni belőle. Aztán véletlenül pottyant a képbe a netes srác, aki kedves volt (barátságként indult), udvarolni kezdett és tőle megkaptam azt, ami a párkapcsolatomból hiányzott. És önző voltam, ezt kihasználtam. Nem akartam én egyik srácot se bántani... csak akkor elvakított a dolog. Ma már persze átlátom, hogy és mi lett volna jó...


Szóval értem a sértettséged, de valszeg a csaj se akart téged szándékosan bántani.

2019. jan. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
89%

Na akkor összefoglalva...

Nekem eddig az jött le, egy évig, vagy három hónapig, ez sem egyértelmű, leveleztek. De személyesen még nem találkoztatok. Ez nem párkapcsolat, ezt hívják ismerkedésnek. Mivel egyelőre senkije nem vagy, oda megy, azt csinál amit akar, nem tartozik elszámolással.

Te mindezek ellenére, hogy nem vagytok egy pár, túl sokszor számonkéred, vitatkozol, ag meg végképp túl megy mindenen, hogy azt mondod, lepofoznád a sárga földig. Ezt mégis hogy gondolod?? Még párkapcsolatban sem lenne ehhez jogod!

2019. jan. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!