Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exbarátjához utazhatott ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátjához utazhatott ki vagy tényleg a baráti tarsasággal ment?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtek pár hónapja valakivel. Te vagy a férfi, ő a nő.

Leveleztek, mert ő nem akar még átmenni messengerre. Csak leveleztek. Amúgy 250 km választ el titeket.


3 havi levelezést követően, amikor ő még mindig friss szakításon van túl egy többéves kapcsolat után (pont a szakításuk körül kezdtetek el levelezni a neten), és ti épp fasírtban vagytok, nem beszéltek napokig, mikor újra beszéltek hamarosan, közli, hogy külföldön volt ekkor.

Rakerdezel, hogy ezt miért nem mondta előre? Az ekkor 3 havi levelezesetek alatt egy szóval sem említette, hogy készülnek külföldre kirándulni pár baráttal. A válasza az volt, hogy igazából ezt már akkor lefoglalták négyesben (az exe, ő, az ő tesója meg annak a párja), amikor még együtt volt az exével. Csak közben szakítottak, de az út már be volt fizetve és az exbarátja helyett egyik barátnője ment el velük négyesben.


Kérdezem:


Szerintetek hazudott és nem is négyesben utaztak el, hanem kiment külföldre az exbarátjához a nő? Az exe, aki nem magyar, itt élt a nővel Magyarországon, de visszament szakításukkor élni külföldre.


Átvert engem a nő?


2019. jan. 17. 22:09
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

10: miattam, illetve részben miattam nem beszéltünk abban az 1 hétben, mert már sokkal korábban rágtam a fülét a talival, de mindig kifogást keresett rá. Emiatt beragtam néha, és elküldtem a francba. Ő meg besokallt ettől és kérte, hogy fejezzük be a kommunikációt. Ekkor, ebben az 1 hétben volt kint állítása szerint a barátnőjével, a tesójaval és annak parjaval kirándulni. De közben nem írt, mert úgy volt, hogy pipák voltunk egymásra, lezártnak tekintette az ismerkedesunket már a kimenetel előtt pár nappal, ezért nem is beszéltünk. Miért kellett volna keresnie ezek után odakintről?

Nem, biztos nem pasit vitt magával, nem ismerkedett mással, amíg velem tette, nem ilyennek ismertem meg.

2019. jan. 17. 23:13
 12/42 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező te nagyon durván kontrollmániás lehetsz. "Rákérdezel hogy ezt miért nem mondta előre?" Na ez a "creepy" inkább. Bárhol is járt a lány jobban teszi ha menekülőre fogja a figurát.
2019. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Nem így kérdeztem, csak meglepődtem és megkerdeztem, hogy-hogy ezt korábban sosem említette meg, hogy terveznek menni?
2019. jan. 17. 23:19
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem ment át a lényeg. Azt sem tudod kivel levelezel, még találkoztatok élőben!!
2019. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Ezt akartam megtudni, hogy milyen élőben, ba.szd meg.
2019. jan. 17. 23:33
 16/42 anonim ***** válasza:
93%

Inkább az a creepy, hogy találkozás nélkül szerelmet vall. Nem is ismeritek egymást. Írni bármit lehet, élőben valószínűleg teljesen más. Ha annyira oda lenne érted, akkor már találkoztak volna, mert 250 km szinte semmi. De még a messengerbe sem egyezik bele...

Nyilván hazudott, de nem kérhetsz számon rajta semmit, mert senkije nem vagy. Ne képzelj bele ebbe az egészben többet, mint ami: unaloműzés.

2019. jan. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
16: miben hazudhatott? Unaloműzés majd 1 éven keresztül? Azt bármelyik munkatarsaval tudott volna, hiszen említette is, hogy lenne lehetősége pasizni, de nem kell neki senki. Én kellettem neki, de persze annyirq már nem, hogy talalkozzunk is.
2019. jan. 17. 23:49
 18/42 anonim ***** válasza:
83%
Majd 1 éve leveleztek és még nem taliztatok? De már szerelmet vallotok egymásnak levélben??? Én amondó vagyok hogy a kapcsolatok csak fizikai kontaktussal működnek. Neked teljesen jogos igényed lenne a személyes találkozásra, de ezek szerint neki nem vagy elég fontos ahhoz hogy ez megvalósuljon. Tehát valószínű még mindig odáig van az exéért és igen, szerintem vele találkozott és egy hétig nosztalgiaszexeltek. Más okot nem látok a ködösítésre. Tehát igen, szerintem átver a nő. Azt írod nagyon személyes dolgokról is beszélgettetek. Valószínűnek tartom, hogy valamiféle lelki szemetesládának használ és szándékozik megtartani ezen a szinten a kapcsolatotokat. Sajnálom de nekem ez jött le az információmorzsáidból. 31/N
2019. jan. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
18, ez már múlt idő. Képes lett volna kimenni 1300 kmt az exéhez, miután több hónapja szakítottak, és miközben minden nap velem levelezett órákon át, majd 2 hónap ismerkedés után közölte velem, hogy szeret engem?
2019. jan. 18. 00:37
 20/42 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg annó nem is szakított a palijával, csak valamin össze kaptak és kellett valami pótlék, aztán megtetszett neki ez a helyzet, ez a vérfrissítés és így maradt. Meg is csalja meg nem is.
2019. jan. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!