Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell hogy mindenhová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell hogy mindenhová társasággal menjünk?

Figyelt kérdés
Általában kéthetente, hetente találkozunk a barátainkkal, de a barátom már nyaralni is csak velük akar menni. Természetesen én is meg vagyok hívva, de kettesben nem tervez közös kirándulást. Ha felhozom hogy elmehetnénk egy koncertre, előadásra vagy fesztiválra akkor is egyből a haverokat akarja hívni,mert szerinte úgy jobb. Nekem kezd elegem lenni ebből,hogy nem lehet elszakadni tőlük 2-3 napnál tovább. Jóban vagyok velük, rendes emberek, de szeretnék kettesben lenni inkább a párommal. Ezzel a helyzettel mit lehet csinálni? Nem akarok azért lemaradni dolgokról,mert épp az egyik havernak nem jó az az időpont. Ráadásul így nem igazán működik egy kapcsolat szerintem.

2018. febr. 7. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ezt így elmondanád neki?

Mióta vagytok együtt?

2018. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így tényleg gáz. Mondd meg ezt így neki, hogy kedveled a barátait, de örülnél, ha több közös program lenne kettesben. Lehet, hogy nincs sok közös témátok, vagy a barátaival jobban elvan, mint veled, hogy állandóan hívja őket mindenhova?
2018. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is sokaig csinalta ezt a pasim. Elegdm lett es elkezdtem pasizni. Mas orul neki,ha kettesben megyunk vhova. Egy ideje eszrevette a pasim,h lapaton van. Azota teper. Haha.

N

2018. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En kettesben jarok heti szinten a baratommal. Valami gond van nalatok.
2018. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!