Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok más társasággal akarna szilveszterezni mint ti?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a párotokkal hivatalosak vagytok 2 buliba is. Te inkább az egyikbe, a barátod/barátnőd pedig inkább a másikba menne.

Az megoldás lenne ha mindkét helyre elmennétek?


2016. dec. 29. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a párommal mennék elsősorban, de ha a baráti társaságommal már előbb le volt fixálva, akkor oda, akár nélküle is.
2016. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
*Mindkét buli házibuli egyébként, viszonylag közel egymáshoz
2016. dec. 29. 19:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is a célszerű az, ha mind a két helyre elmennénk. Így mindenki kívánsága teljesül és senki sem sértődik meg. :)

Úgy meg pláne jó, ha azt írod, hogy még közel is van egymáshoz a két hely. :)

2016. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom aszilveszter miért olyan nagy dolog akkor pont együtt kell lenni. Én simán szilveszterezek külön. A lényeg hogy jól érezzük magunkat. Ehhez kell egy jó társaság. Ha a közös nem jön össze akkor külön.
2016. dec. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha közel vannak úgyis, akkor mindkét helyre közösen benéznénk és az alapján döntenénk hova. Max ha utána is más a vélemény akkor külön szilveszterezünk, de mondjuk jó lenne a visszaszámlálast közös helyen tölteni.
2016. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Feldobnám neki, hogy menjünk el ide is - oda is egy kicsit! Utána pedig töltsük kettesben.
2016. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Mehet az útjára, nem korlátozom. Úgyis a barátnőivel akar majd pletyizni, pasikról fecsegni, viszont ha többre (értsd: méretileg hosszabbra) vágyik, akkor annak úgysem ez a szilveszteri buli lesz a kiváltó oka.
2016. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ő menne az egyikbe, én meg a másikba.
2016. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 buliba biztos nem mennék, én az egyikbe, ő a másikba. De mégis milyen kapcsolat az olyan, ahol nem a 2 fél fontos egymásnak,hanem a haverok, szerencsére mi ezt nem fogjuk megérteni.
2016. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk azért a haveri társaság a fontosabb ilyenkor mert kb évente 1x jövünk össze. Mi meg egész évben nyalhatjuk falhatjuk egymást.

De alapból is volt olyan, hogy az egyiknek nem volt élvezetes a társaság a másik kedvéért eltürte... Ilyet többet nem csinálunk. Ha van jó körünk akkor élvezzük. 1-et kell csak végigszenvedni. A karácsony másnapi ebédet a családommal. Illemből. De több találkozóra nem kényszerítem, mert nem érzi jól magát és meg is értem.


Az anyák a gyereküket is jobban szeretik a saját életüknél, mégis elengedik más buliba... én meg azt nem értem, hogy miért kell egy párnak mindent együtt csinálnia....

2016. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!