Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kellene kisergetnem mindenhova?

Figyelt kérdés
A parom elvarja hogy kiserjem el az o programjaira ami engem egyaltalan nem erdekel,egyreszt mert nekem is lennenek dolgaim,masreszt egy uzleti megbeszelesen mi keresnivalom. Kozben elvarja hogy talalkozzunk de mikor mennek jon ezzel hogy kiserjem el egy talalkozora stb. Akkor minek nyavajog hogy talalkozzunk? Aztan besertodik ha nem varok ra orakat.
2017. febr. 13. 14:30
 1/4 Haku-sama ***** válasza:
Legalább leírnád, hogy férfi vagy nő vagy e...
2017. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
No.
2017. febr. 13. 14:35
 3/4 Haku-sama ***** válasza:
56%

Nem kell kísérgetned sehová. Más nővel, akinek erősebb a tartása, ezt nem tudná megtenni, veled meg igen, mert gyenge és befolyásolható jellem vagy.


Két lehetőséged van:


1. Törődj bele a helyzetbe

2. Legyél asszony a talpadon, és szükség esetén lépj tovább.

2017. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért mentünk szét az exemmel, mert a saját gondját baját kellett hallgassam, de az én bajom és munkám nem érdekelte. 28F
2017. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!