Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exbarátjához utazhatott ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátjához utazhatott ki vagy tényleg a baráti tarsasággal ment?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtek pár hónapja valakivel. Te vagy a férfi, ő a nő.

Leveleztek, mert ő nem akar még átmenni messengerre. Csak leveleztek. Amúgy 250 km választ el titeket.


3 havi levelezést követően, amikor ő még mindig friss szakításon van túl egy többéves kapcsolat után (pont a szakításuk körül kezdtetek el levelezni a neten), és ti épp fasírtban vagytok, nem beszéltek napokig, mikor újra beszéltek hamarosan, közli, hogy külföldön volt ekkor.

Rakerdezel, hogy ezt miért nem mondta előre? Az ekkor 3 havi levelezesetek alatt egy szóval sem említette, hogy készülnek külföldre kirándulni pár baráttal. A válasza az volt, hogy igazából ezt már akkor lefoglalták négyesben (az exe, ő, az ő tesója meg annak a párja), amikor még együtt volt az exével. Csak közben szakítottak, de az út már be volt fizetve és az exbarátja helyett egyik barátnője ment el velük négyesben.


Kérdezem:


Szerintetek hazudott és nem is négyesben utaztak el, hanem kiment külföldre az exbarátjához a nő? Az exe, aki nem magyar, itt élt a nővel Magyarországon, de visszament szakításukkor élni külföldre.


Átvert engem a nő?


2019. jan. 17. 22:09
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Utolsó, 72%. Az expasija német, a nő magyar. Itt éltek Magyarországon együtt, 3 Évig, de a pasinak itt lejárt a munkamegbizas es visszament németbe. A nő itt akart maradni, tehát szakítottak a távolság miatt. A nő a szakítás után 1x osszefekudt egy kollégájával bánatában, ezután ismerkedett meg véletlen velem a neten. Ebből is volt vita, elmondta ezt a botlasat, hogy szakítás utan, amiért itt hagyta az exe, osszetort és dugott egy kollegajaval, én meg többször a fejehez vágtam ezt, amiért velem meg nem akart talalkozni. Tiszta?
2019. jan. 18. 00:44
 22/42 anonim ***** válasza:
83%
Tiszta. De mindez nem zárja ki, hogy még mindig együtt legyenek. Ha annyira szeret, találkozik veled. Ha meg nem akar, akkor csak az “ingyen romantika” kell neki. Te meg pazarolod rá az időmet. Tiszta?
2019. jan. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
*idődet
2019. jan. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Igen tiszta, és igazad van. Köszi.
2019. jan. 18. 00:51
 25/42 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy fiatal fejjel 19 évesen együtt laktam külföldön egy pasimmal és közben egy magyar fiúval levelezgettem meg anno MSN-eztem, még webcamoztunk is... 2,5 évig. A mai napig nem tudja, hogy nekem akkor pasim volt. De jól esett az udvarlása, a mély beszélgetések stb...
2019. jan. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
5%
25 féreg vagy
2019. jan. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
90%
Van ez így. Azóta már sok víz lefolyt a Dunán.
2019. jan. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
27: hogy tudtál tükörbe nézni közben? Mit éreztél? Remélem, az élet visszadja neked ezt, s az a fiú boldog valakivel.
2019. jan. 18. 01:16
 29/42 anonim ***** válasza:
Persze hogy boldog, sosem álltam az útjába. De amúgy ez volt a legnagyobb szemétség amit párkapcsolat ügyileg elkövettem. Azóta már bőven megváltoztam, férjhez mentem, akivel leírhatatlanul boldogok vagyunk, soha más nem kéne.
2019. jan. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
36%
Igen, szerintem képes volt 1300 km-t utazni egy jó szexért. Azt írod, hogy a távolság miatt szakítottak, tehát valószínűleg más dolgok jól működtek köztük. Tehát a csaj bánatszexelt valakivel (vagy valakikkel), téged majd 1 évig hülyített, majd amikor lehetősége volt, kiment az exéhez nosztalgiázni... Szerintem örülj hogy vége mert jó sokáig szórakozott veled. 31/N
2019. jan. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!