Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi ezt mondja azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ezt mondja azt csak egyféleképpen lehet érteni?

Figyelt kérdés
Tehát ha azt mondja egy lánynak, hogy szeretlek, akkor ott mindig van szerelem? Vagy szerethet egy férfi egy nőt másképp is (ha nem rokonok)?
2019. jan. 12. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan,vannak férfiak akik akkor is mondják,ha nem igaz.Tudják,hogy ezt akarod hallani.
2019. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Voltak köztük intim dolgok is. Ennek ellenére esetleg érthette úgy is, hogy esetleg csak barátilag szereti?

Bocsi, ha kicsit zagyva lett, de tele vagyok kétségekkel.

2019. jan. 12. 21:19
 3/11 A kérdező kommentje:
A szex már megvolt, tehát nem így akart ágyba vinni, az biztos.
2019. jan. 12. 21:20
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Én még nemigen láttam olyat, hogy az apján/anyján esetleg testvérén kívül ezt mondaná másnak egy férfi.

32/f

2019. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pedig nőknek is szokták...
2019. jan. 12. 21:21
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképpen,nem trollkodva,komolyan írtam az első kommentemet.Teljesen mindegy a szituáció, a válaszom,akkor is az első.
2019. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy komolyan írtad, de azért ne mondd, hogy minden férfi csak hazudik, mikor kimondja ezt a szót.
2019. jan. 12. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondom,persze.De mivel rengetegen akkor is használják,mikor nem érzik,vagy igazából sejtésük sincs mit is jelent a szó,így még most is helytállónak érzem a felvetésem.Némelyik úgy osztogatja ezt a szót,mint télapókor a csokimikulást.Ezért nehéz megállapítani mikor igaz mikor nem.De ha még jelentkezik,akkor nem hazudott,talán.Viszont azért mert azt mondja szeretlek,az nem feltétlen jelent szerelmet is.
2019. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy sztem,ha csillog a szeme,akkor szeret tényleg.Mármint nem a fény világított bele.
2019. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Max akkor lenne igaz, ha a dugás után nem kéne kérdezni, hogy tényleg szeret-e. Értem ezalatt azt, hogy tovább ment volna kettőtök "kapcsolata".

Így simán további numerák reményében is mondhatja.

2019. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!