Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi egy csomó gyakoris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi egy csomó gyakoris fickó, hogy csak kétféle férfi van, amire pedig minden nő egyféleképpen reagál?

Figyelt kérdés

Zavar, hogy egy nagy rakás gyakoris fickó szerint csak kétféle hapek létezik. Az egyik olyan, hogy nem tehetős, nem helyes, nem izmos, normális, átlagos jófiú, és minden nő elutasítja őket. A másik féle pedig izmos, pénzes, helyes rosszember, aki bunkó és megalázza a nőket, akik mégis futnak utána.

Pedig van ám átmenet, sőt ezer meg ezer variáció, és senki se akar bunkó megalázó férfit, csak a mazochista kevesek.


A másik gondolatom pedig, hogy itt senki se fogja fel, hogy léteznek olyan férfiak, akik egyszerre jók és hűségesek, és egyszerre van egy "rosszfiús" oldaluk: erősek, kemények.


2017. ápr. 14. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Olyan átmenet nincsen amiről te beszélsz, de van a magasalacsony és a magasalacsocsmány mint átmeneti kategória.

30/f

2017. ápr. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Én hittem benne hogy van erős kemény de hűséges rosszfiu..de barinőmnek van igaza csak kihasznàlt és sérültem és mégjobban fogok ha tovàbbra is a ketyegőmre hallgatok.. sose szàmithattam rà.. gazdagok pénzen vagy zsarolàssal szereznek nőt ha nem vonzodnak hozzàjuk.. kihasznàljàk az egyszerű embereket..


Béla-innentől keress olyat akinek ez kell a kocsid a bundàd meg ahogy előadtad magad.. mert nem az vagy akit én megismertem.. akkor még egy csettintésre ugrottam volna de akkor nem tehettem..most tehetném de most màr nem az vagy akit én ismertem.. innentől kezdve zsarolhatsz is.. most màr elhiszem ha igy àllsz anyagilag hogy tudtàl nyomoztatni utànnam hogy talàlj fogàst ha már kiàbràndulok.. "nem az vagyok akinek gondolsz, rosszabb" -igazad volt.. de hogy szervezted be az apàmat?

Màs ismim belemegy a kapcsolata mellett a szeretősdibe neked ez volt a bajod hogy 3n nem..hogy inkàbb feladtam mindent az àlmokért..remélem a barinőmmel nem te szorakozol aztàn majd bekeversz nekik is..

2017. ápr. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akibol a rosszfiu nem csak az agyban jon ki, ott is szerepjatek formajaban, az rossz is. Eleg sok kalamajkaba keverdtem a barataim miatt, pedig ameddig nem bantanak valakit, aki fontos nekem, addig a lenynek sem artanek. Azontul intelligensnek es ertelmesnek is mondanak :D de amirol te beszelsz az nincs.
2017. ápr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak roppant egyszeru lenyek.
2017. ápr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!