Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagy megcsal vagy megüt? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy megcsal vagy megüt? Csak ketfele ferfi lezezik?

Figyelt kérdés

Csak ezzel a kettovel hozott ossze a sors.


Torodjek bele, vagy van mas lehetoseg is? Eddig 4kapcsolat mondatja ezt velem...


2016. dec. 11. 22:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem!!!
2016. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ezek szerint vonzod a hülyéket. Ne a sorsra bízd a kapcsolataidat, próbáld kiszűrni a zűrös alakokat.
2016. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik.
2016. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
9%
Nehogy már más legyen a hibás azért, hogy te kiknek adsz esélyt. Azt meg nem hiszem el, hogy mind a 4 srác megjátszotta neked a jófiút, aztán hirtelen "megváltoztak".
2016. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Aki megutott az meg is csalt...
2016. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ha kis jelet is lattam vona, nem tennem fel a kerdest. Az elsobol tanultam, direkt ugy valogattam... Erre nesze. Lehet bevonzottam? Vagy tzdat alatt?....
2016. dec. 11. 23:15
 7/24 anonim ***** válasza:
21%
Jellemző, hogy az agyatlan nyomorékok lepontozták a válaszomat. Pedig aki csak egy kicsit is gondolkozik, az tudhatja, hogy ha valaki agresszív, annak már ismerkedéskor is vannak jelei (figyelni kellene arra, hogy hogyan viselkedik másokkal, mit mondanak róla a barátai stb., de nem, a nők csak mennek a p*nájuk után, mert milyen izgató is ez, aztán meg nyafognak, hogy átvertek, kihasználtak, brühühü).
2016. dec. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ha kis jelet is lattam vona, nem tennem fel a kerdest. Az elsobol tanultam, direkt ugy valogattam... Erre nesze. Lehet bevonzottam? Vagy tzdat alatt?....
2016. dec. 11. 23:31
 9/24 anonim ***** válasza:
3%

Nem bevonzod, és nem ők a hibásak. Egyszerűen csak ezt hoztad ki belőlük.

Aki megütött, az lehet, hogy soha senkit sem fog már megütni, aki megcsalt, az lehet, hogy csak téged csalt meg.

Még én sem ütöttem meg senkit, és nem is csaltam meg senkit. De lehet, hogy még énbelőlem is ezt váltanád ki.

Lehet, hogy csak a "stílusoddal" van a baj.

2016. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

"Egyszerűen csak ezt hoztad ki belőlük."


Kérdező, pl. ha valaki a fenti mondatot mondja, az egy intő jel. Nem veti meg az erőszakot, és minden felelősség alól felmenti magát. A te hibád, hogy felemeli a kezét, és ütközteti a fejeddel.

2016. dec. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!