Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagy megcsal vagy megüt? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy megcsal vagy megüt? Csak ketfele ferfi lezezik?

Figyelt kérdés

Csak ezzel a kettovel hozott ossze a sors.


Torodjek bele, vagy van mas lehetoseg is? Eddig 4kapcsolat mondatja ezt velem...


2016. dec. 11. 22:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
44%

Nem hiszem el, 6000 "miért qrva az összes nő?" kérdés után van egy ilyen is, erre még itt is terjesztitek a baromságaitokat.

3 fajta férfi létezik, Kérdező: az agresszív, a hűtlen és a töketlen pitsogós (megj.: #13 nem a külsőd alapján kerülsz friendzoneba hanem a töketlenkedés miatt)

2016. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Na ebben a kérdésben a sok férfigyűlölő femináci, nem csak engem fog lehúzni, és nőgyűlölőnek nevezni... :-)
2016. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Nagyon átlagolva válaszoltatok és azt hiszem ez sem jó így...én nem akarok vitát szítani, kérlek titeket ne vegyetek mindent magatokra! Tudjátok, kinek nem inge...


A történetem az, hogy az első barátommal 1,5 évig voltunk együtt, ebben a kapcsolatban én sajnos túl sok időt és energiát öltem, amivel azt hálálta meg, hogy 1,5 év után be mertem neki szólni arról, hogy senkinek nem segít, csak rinyál meg semmi nem jó neki. Erre a reakciója az lett, hogy elkapta a nyakamat és az ágyra gyűrt, ha az anyja nem nyit be, tuti megöl. Az anyját is folytogatta, de a faterja leállította. Nem tudtunk mi hozta ezt ki a srácból, normális család volt, apja se bántotta soha. De amúgy is, kereshetjük az okokat, de nem hiszem hogy van bármi olyan indok, amivel ez elnézhető vagy megérthető lenne... De persze szerintetek ez oké...


Ott a második kapcsolat, ebben a kapcsolatban 2 évig voltam benne. A srác egy igazi gentleman volt, udvarias volt, a családjával voltak ugyan gondjai, de ez rajta is múlott... 2 év után kiderült, hogy fél éve csal 2 nővel, és mikor ott akartam hagyni egy szó nélkül (még kiborulni se borultam ki, csak egyszerűen ott akartam hagyni, el akartam menni) akkor közölte velem, hogy egy k***rva vagyok (???) és inkább ő tette meg előbb, mint én tegyem meg vele... Hozzátenném, hogy a hűtlenség számomra felér egy árulással, nagyon nehéz volt nekem ez a téma mindig is, sosem csalnék meg senkit, akkor inkább kilépek a kapcsolatból...Mikor látta rajtam, hogy nem akarok vele kiabálni, rá sem tudtam nézni, akkor felpofozott minden ok nélkül. Akkor szerencsére el tudtam menekülni.


A harmadik kapcsolatom egy olyan sráchoz vezetett, akivel gyerekkori barátok voltunk. Akkoriban eléggé csalódott voltam és nem gondoltam, hogy létezik szerelem, vagy ha mégis akkor az fájdalmas és gyötrelmes. A srác nagyon jóképű volt és szerettem vele lenni, ő biztonságot nyújtott. Vonzódtam ugyan hozzá, és kedveltem, de valahogy minden mozdulata olyan tervezett volt és semmit nem tett érzelemből avgy ösztönből. Volt egy balesetünk, én kirepültem az autóból és kb. 5 méterre találtak meg a mentősök. Ő tudta, hogy bajom esett, de nem segített, mentőt se hívott, az anyját hívta csak hogy hívja az ügyvédjét. Én ezt is megbocsátottam neki, bár 1 hónapig a kórházba voltam és csak 2 alkalommal látogatott meg ez idő alatt. A baleset után kifordult önmagából, volt egy csomó rendőrségi ügye, bíróságra járogatott, majd azt mondta, hogy ez mind miattam van, mert ha 3 percel hamarabb indulunk el, akkor nem vág elénk a traktor és akkor nem kell kanyarban előznie!!!!!!! MInden balszerencséje miatt engem hibáztatott. Kezdett erőszakoskodni, nyilvánosan megalázott többször, ezt minden alkalom után végigbeszéltük, bocsánatot kért, de folytatta, többször üvöltözött velem, majd egyszer ittasan akart vezetni, amikor ellent mondtam neki, akkor megvert és meg is erőszakolt...

Feljelentettem, 2 évet ült.


3 évig nem bírtam egy férfira sem ránézni. Hányingerem volt mindtől. Pszichológushoz jártam, gyógyszereket szedtem.


Az utolsó barátommal 4 évig voltunk együtt. Most lett vége a napokban. Rendes srác volt az elején, figyelmes, azt hittem megtaláltam életem nagy szerelmét, akinek még talán képes is lennék megnyilni. El is jegyzett, igent mondtam, minden olyan varázsos volt, olyan nagyon szép és csillogó. Újra boldog voltam egy férfi oldalán. Auztán kb 1 éve jöttek a bajok. Egy veszekedés alkalmával pl. befogta a számat, a kezét rászorította. Bocsánatot kért, de én ezután az eset után semmit nem tettem szóvá, semmiért nem veszekedtem vele. Egyre hidegebb lettem, távolságtartóbb, és ezt ő is észre vette. Volt, mikor csak magában dühöngött, mert nem mentem bele a veszekedésekbe. Ekkor megütött. Másnap összepakoltam és indulni akartam haza, amikor üvöltözni kezdett velem és konkrétan lefejelt. Enyhe agyrázkódással szállítottak kórházba, őt is feljelentettem, az ügy még kiforratlan...


Szóval, itt vagyok 27 évesen és az összes pasi, akivel összejöttem agresszív barom volt. Hagytam mindet, hogy férfi legyen, nem becsültem őket alá sosem semmiben.



Jah, egyik pasi sem volt full gazdag vagy nagy egóbajnok vagy nagy dumás tahó. Mindegyik az elején tisztelettudó és aranyos srác volt.


Igen, lehet én hoztam ki belőlük, de nagyon érdekes az is, hogy a pasik exei felvették velem a kapcsolatot, és kiderült hogy őket is bántotta az illető... szóval én nem értem ezt! Persze, lehet a frendzónba vannak...igen........ amúgy vártam ezeket a kommenteket, amiket anőkben csalódott csávók beírnak... de akk ennyi erővel nem minden nő k***rva és nem is minden pasi vadállat, hanem csak ki kell fopgni? Akkor viszont a pro és kontra elvetek, amiket ide leírtatok, akkor mind felesleges volt, nem? Fölösleges betűpazarlás. :)


Köszi a válaszokat azért.

Egyik-másik komment eléggé elgondolkodtató minden értelemben....

2016. dec. 18. 18:57
 24/24 anonim ***** válasza:
Ez mind nem lehet véletlen. Főleg, hogy eleinte mind kedves volt.
2016. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!