Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagy megcsal vagy megüt? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy megcsal vagy megüt? Csak ketfele ferfi lezezik?

Figyelt kérdés

Csak ezzel a kettovel hozott ossze a sors.


Torodjek bele, vagy van mas lehetoseg is? Eddig 4kapcsolat mondatja ezt velem...


2016. dec. 11. 22:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Ez az összehozott a sors azt jelenti, h te őket választottad ki azok közül, akik kezdeményeztek nálad... vagy tévednék?

4 egyébként szvsz nem valami reprezentatív minta.

2016. dec. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%

#9 Akkor is legépelnél ilyesmit, ha az illető nem egy nőverő lenne, hanem egy pedofil, aki megerőszakolt egy 8 évest? "Ez van fiam, ezt hoztad ki a bácsiból..."

Vagy egy gyilkost is mentegetnél azzal, hogy az áldozat biztos felidegesítette?

Nyilván nem, ha csak nem vagy pszichopata, szóval próbáld meg Kérdező esetét is a fentiek közé sorolni. Igen, tudom, hogy mindig mindenért a nő a felelős, de akkor is....


Amúgy Kérdező, nem minden pasi ilyen, de amilyen szerencséd van, ezentúl próbálj meg óvatosabb lenni.

2016. dec. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
40%
van még 3.dik, ott vannak a barátok kategóriában, csak őket jól kiszórtad külső alapjàn
2016. dec. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
24%

Látom ezúttal is fáj az igazság. :-)

Persze én is tudtam, hogy rossz, és hibás, most is csak és kizárólag a férfi lehet. Még az sem baj, ha több egyszerre. Azért annak örülök, hogy a nők szentek. Glóriát mindegyiknek!

Persze most sem csalódtam, egy mondat alapján elítélitek a férfiakat, és infók nélkül magasztaljátok a nőket. Kiforgatjátok, amit írok, pedig el sem olvastátok rendesen.

Megérett a világ a pusztulásra...

2016. dec. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem én egy harmadik típust szedtem össze, aki őszinte, tisztel, szeret, és egyenrangú felek vagyunk mindenben. (kivéve a főzést, ott én élvezek dominanciát közös megegyezés alapján)


Akadnak bőven olyan férfiak akikkel érdemes leélni egy életet. De tuti receptet erre sajnos nem tudok. Az a sanda gyanúm, hogy a párválasztásnál sokszor csak a szerencse játszik közre.

2016. dec. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%

Nem, van olyan is, aki megcsal és megver.


Tudom, tudom, ide csak rendes, kedves, és főleg szelíd srácok írnak, az csupa véletlen, ha nem tetszik valakinek a válasza, akkor naponta öt "halálra leszel ba.szva" vagy "az ilyet ku.rvákat agyonütném legszívesebben" vagy hasonló privát üzenet jön. :P


Statisztika:

[link]


"A nők 23 százaléka élt át legalább valamilyenfajta fizikai erőszakot jelenlegi vagy volt férfipartnere által. (Az adat konzervatív becslésű alsó érték.)"


Vagyis jó lesz oda minden harmadik nőnek is...


Itt a másik oldal:

[link]


"Az egész életére vonatkoztatva a becslések szerint 80 százalék körüli a gyakoriság. Két dolgot viszont egyértelműen látni lehet, akármilyen módszert alkalmazunk: egyfelől a félrelépő nők aránya egyre közelít a férfiakéhoz, másfelől a hűtlenség mára iszonyatos méreteket öltött, a válások többségét is emiatt kezdeményezik."


Vagyis statisztikailag 80% esélye van a kérdezőnek, hogy a férfi megcsalja, kb. 30% esélye van, hogy bántalmazza, és elég nagy esélye van arra, hogy mindkettő megtörténik.


Baromi nehéz megtalálni azt a kevés pasit, aki normális, és nem ver nőt, nem agresszív, és képes a nadrágjában tartani a farkát, ha lehetősége van félrelépni!

2016. dec. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
55%

Én ESFJ-vel voltam együtt 8 hónapig! (INFJ vagyok). Néha olyan viselkedést hozott elő belőlem, amin még én is mehlepődtem. Pedig nagyon nyugodt, csendes típus vagyok, de ő annyira elviselhetetlen volt számomra, hogy nem tudtam nem leordítani a fejét a helyéről mikor érzelmi alapon döntött racionális dolgokról, a tényeket pedig nem fogadta el, és ha nekem ez nem tetszett akkor érzelmileg zsarolt.

Sokaknak fogalmuk sincs arról, hogy ki illik hozzájuk, és kit kéne elkerülni.

Egy adott viselkedést lehet többféleképpen kezelni. Ami nekem bullshit, az lehet hogy másnak még valahogy tolerálható ha nagyon odafigyel. Vagy ami nekem tetszik, az másból már agressziót váltana ki...

A hülye statisztikáitok csak azt mutatja mennyi az analfabéták és a tudatos emberek aránya önismeret terén.

2016. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem, csak a többieket valamiért nem vetted észre.

Aki nem felel meg az igényeidnek, azzal nem kell belemenni kapcsolatba.

2016. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%
Ne törődj bele! Ilyen nincs, nem csak ilyen férfi van! Engem pl. sosem hozott össze a sors verekedő pasival, megcsalni csaltak már meg, de van olyan is, aki hűséges.
2016. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%
#16: Kár, hogy a qrválkodó, családjukat egy másik kanért odahagyó nőkről nem készül statisztika. Pedig ilyenek akadnak ám bőven, én is tudok nem egyet a rokoni-ismerősi körben. Amúgy meg kis erővel bárki olyan statisztikát hamisíthat, amilyet akar, mindent be lehet bizonyítani, meg az ellenkezőjét is, csak jól kell kérdéseket feltenni, és jól kell csoportosítani a kapott adatokat. Az már más kérdés, hogy egyes "jogvédő" szervezetek mennyire játszanak rá az amúgy is paranoid, betegesen félénk és férfigyűlöletre hajlamos nők félelmeire, kíváncsi lennék, hogy mi módon jött ki pl. az az adat, hogy a nők 23%-át bántalmazták már. Megkérdezték az összes nőt, és közülük mindenki el is mondott mindent a magánéletéről? Vagy netán mert a nők jelentős része ugyanazt a néhány százalékot hajlandó csak észrevenni a férfiak közül, nem lehetséges-e, hogy nincs is olyan sok erőszakoskodó férfi, csak túl sok nő kerül velük ismeretségbe? Nekem is van olyan férfi ismerősöm, aki sorra dugja meg a nőket, ezen az alapon akkor mindegyik partnere mondhatja, hogy kihasználták őket, holott őket sorban ugyanaz a faszi használta ki (ja, az más dolog, hogy simán odaadták neki magukat, még akkor is, ha tudták, hogy nem lesz hűséges hozzájuk, de azért megint csak az a szemét férfi a hibás). A statisztika adatok önmagukban véve semmit sem mondanak, csak az igazság elfedésére jók, ez olyan, mint amikor azt közlik, hogy mennyi Magyarországon az átlagfizetés, csak ebben benne van a közmunkásbér meg a minimálbér ugyanúgy, mint a cégvezetők havi több milliós fizuja. Arról persze valószínűleg ezek a kedves "bántalmazott" nők sem számolnak be, hogy ők hányszor élnek a verbális agresszió eszközével mondjuk olyanoknál, akik ezt nem érdemlik meg, és minden apróságért leordítják a párjuk fejét, mert ez a tuti.
2016. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!