Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nök, kezdeményeztetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, kezdeményeztetek már pasinál, hogyan végzödött?

Figyelt kérdés
Elutasitott a pasi , vagy összejöttetek?
2018. dec. 25. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Rengetegszer.

Szexel végződött.

2018. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Elhivtam kavezni. A valasza az volt, hogy leszophatom a szunetben.


Kesobb kiderult, hogy egy kollega igencsak csunya dolgokat terjesztett rolam, de akkor is...

2018. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer, azóta együtt vagyunk. :)
2018. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Elofordult, most legutobb pl koncerten szemeztem egy sraccal meg meghuztam jatekosan a szakallat.... bar igazabol nem akartam semmit, csak flort volt. Azt mondta tul vekony vagyok:D ami vicces mert amugy ink duci (165/75)

De ilyesmiket csak ittasan csinalok

2018. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Direkt módon soha sem kezdeményeztem. Maximum mosolygtam, felvettem a szemkontaktust, de mindig a férfi tette meg az első lépést.
2018. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Engem a barátnőm szedett fel. Több év alatt, de végül csak összehozta :D
2018. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen, és visszautasítással végződött. :D
2018. dec. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Egyik kollégám már az elejétől kezdve szimpatikus volt, meg úgy is éreztem, hogy flörtölget velem. Születésnapjára vettem neki ajándékot, meg próbáltam minél többet beszélgetni vele, a céges bulin is próbáltam közel kerülni hozzá, de odáig csak nem jutottunk el, hogy megtörjön végre a jég, és elhívjon, vagy akár a bulin bármi más történjen, úgyhogy végül összejöttem egy másik sráccal, és ezt most már ő is tudja.
2018. dec. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen elofordult

Vegyes tapasztalat mert volt parkapcsolat es lekoppintas is

Volt csak szex es mas is ...

2018. dec. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
A legutóbbi alkalommal amikor nyomultam egy pasira az lett a vége, hogy elvett feleségül, de az ezt megelőző párkapcsolataim kb felében is én kezdeményeztem. Nem azt mondom, hogy ha valakinél kezdeményeztem, abból mindig kapcsolat lett, mert nyilván ért engem is visszautasítás vagy menet közben döntöttünk úgy, hogy elég ezt a szexnél megállítani, de azért többségében kapcsolatban végződött. Nem tudom, hogy ez mennyire általános, nekem alapvetően elég karakán jellemem van, nem illik hozzám mindenki, ha valakinek nem tetszik hogy a nő kezdeményez, az már jobb, ha így az elején kiderül, ez szerintem egy pompás szűrő.
2018. dec. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!