Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ha régebb óta együttlenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha régebb óta együttlennétek egy úriemberrel, és úgy is szeretnétek együtt lenni, de a férfi elővigyázatosságból megkérne hogy előszőr, menjetek egy dokihoz, hogy tudja, nincs semmi bajotok, a papírral vissza kell menjetek hozzá, lenne harag?

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 19:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem lenne harag, de nemet mondanék, rendszeresen járok szűrésre a saját érdekemben (ami ellen lehetséges, az ellen meg be vagyok oltva), nem fogok pluszba rohangálni munkaidőben. Ha valami bajom van, azt szoktam tudni.

Majd ha nem akarunk gumit használni, és áttérünk a fogamzásgátlóra, akkor meg úgyis el kell mennem a dokihoz felíratni, azzal együtt pedig lehet alkalmat keríteni egy újabb szűrésre - mire hatni kezd a gyógyszer, meg is jön a lelet. :)

Természetesen az illető úriembertől is elvárnám vagy azt, hogy ekkor menjen el szűrésre, vagy azt, hogy ha most épp nem is megy, akkor járjon rendszeresen.

2018. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
egyrészt, mi az hogy régebb óta? ha egy-két hete találkozgatok vele és benyög egy ilyet akkor ott felállok és elköszönök. ha hosszabb ideje vagyok vele, és nem bízik bennem, akkor is pápá. már csak azért is, mert ezek szerint ha esetleg a későbbiekben beteg lennék, lehet hogy elhajtana a g e c i be. nekem nincs szükségem egy ilyen kis magánellenőrre. pedig nem, nincs semmi bajom. de még lehet, akármi, és nincs kedvem azon parázni hogy hú ki fog e most dobni, hogy kijött egy kis herpesz a számon. 🤦🏻‍♀️
2018. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Igen.Ha ő is megcsinàltatja a vizsgàlatot.De előtte àtnézném a hajàt, nincs-e benne tetű.
2018. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
22-es te milyen ostoba vagy, meg sok válaszoló itt. Az ilyen gondolkodás miatt nem fejlődünk sehova.
2018. nov. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!