Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz, ha 19 (lassan 20)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha 19 (lassan 20) évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Nincs semmi bajom sem a csókolózással, sem a kapcsolatokkal, se semmi.. Olyan különösebben nagy oka sem volt. Volt már barátom, de nem jött össze vele, hamar vége lett a dolognak, aztán vagy 4 évig szerelmes voltam valakibe, aki nem viszonozta.. És most itt vagyok. Még sose csókolóztam, és talán egyértelmű, hogy a csóknál tovább sem jutottam senkivel.

Ez mennyire gáz az én koromban?



2018. nov. 18. 09:34
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Már el is felejtettem, hogy valaha ezt kérdeztem :D Utólag is köszönöm a válaszokat, amikre nem reagáltam már.


#20 Nem. :) Egy idő után már nem érdekelt. A munkámra, a tanulmányomra meg magamra fókuszálok, és teljesen jól elvagyok. Sok dolog változott a kérdés kiírása óta. Majd meglesz amikor meglesz, fontosabb, hogy stabil helyem legyen a világban. Pasizni ráérek utána.


#19 19-20 évesen még hova várod el, hogy valaki tök éretten viselkedjen meg gondolkodjon, pláne az ilyen dolgokban, ahol a szociális norma és nyomás is közrejátszik? :D Az ilyen korral jön. 16-20 évesen van az ideje annak, hogy az ember ilyeneken problémázzon.

2021. jan. 26. 20:57
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális hozzáállás. Milyen pályán tanulsz/dolgozol? 😀
2021. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!