Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz, ha 19 (lassan 20)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha 19 (lassan 20) évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Nincs semmi bajom sem a csókolózással, sem a kapcsolatokkal, se semmi.. Olyan különösebben nagy oka sem volt. Volt már barátom, de nem jött össze vele, hamar vége lett a dolognak, aztán vagy 4 évig szerelmes voltam valakibe, aki nem viszonozta.. És most itt vagyok. Még sose csókolóztam, és talán egyértelmű, hogy a csóknál tovább sem jutottam senkivel.

Ez mennyire gáz az én koromban?



2018. nov. 18. 09:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mit izgulsz? Van aki 30 évesen van így. Az most jobb lenne, ha egy buliban részegen valaki lekapott volna, aztán az egyik félreeső helyiségben megdug? Na ugye…

Nem vesztettél semmit. Majd úgyis lesz valaki, az meg nem baj, ha az nem valami jött-ment.

2018. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Átlagosnak nem átlagos, de ennyi.

Ha egy normális srácot fogsz ki, nem ezen fog elmenni a dolog hogy nem vagy virtuóz az ágyban, vagy nem te vagy a csókcsata királynője.


Szerintem egy normális srác aki nem csak dugni akar, és látja rajtad hogy azért te igyekszel a saját tempódban azzal nem lesz gond.

2018. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
No prob, Darling!
2018. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagyok, és ugyanez a helyzet. Akik nekem tetszettek, azok nem viszonozták, és forditva, akik nálam probálkoztak, ők számomra felejtősek voltak. Elég sűrű időszakban vagyok most, ezért nem nagyon van/volt időm pasizásra. Alapvetően mindig komoly kapcsolatot kerestem, még tini koromban is, talán ezért sem jött össze akkor.

Amúgy vannak még barátnőim, köztük veled egykorú is, aki hasonló helyzetben van, ő is pl egy nagyon csinos, sportos és értelmes lány, de egyszerűn nem találkozott még megfelelővel.

Néha én is elgondolkodom, hogy most le vagyok maradva stb., de igazából az sincs előrébb, aki egy buliban csókolózott egy random sráccal, vagy benne volt egy üres és érzelemmentes kapcsolatban. Persze vannak szerencsések, akik már találkoztak olyannal, akivel tartalmas, hosszútávra tervezhető kapcsolatban voltak vagy vannak.:D

2018. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem gàz, mert ez te vagy, a te életed.

Sokkal idősebb vagyok tőled, talàn ezért furcsa ez nekem, mert az én korosztàlyomban tényleg mind a tizenéves korszakunkban àtéltük ezeket a dolgokat, nem csak a csókot.

De ne izgulj ezen, nincs a homlokodra írva.

2018. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%
Le is lesztek maradva, mert 30évesen se lesz nektek jó az atya Úristen sem lányok. De sajnos ez egy ilyen világ. Amikor általános 8dikba jártam járt volna velem egy duci lány, akkor csak az osztály legszebb lánya kellett volna. Mekkora hülye voltam annó. 41f
2018. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem "gáz"! Én lassan 24 leszek és szintén semmi! F
2018. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
Ha csak az alfahimeket veszed észre akkor sokáig nemis lesz aki lesmárolna.
2018. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz. Szerintem még aranyos is. f/19 lassan 20
2018. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a legtöbb megnyugtató :) Tudom, hogy nem lenne jobb, ha valaki jöttmenttel lett volna meg az első csókom és akár több, de azért picit izgulok a dolog miatt.


Nem az alfahímekre vadászom, és túl nagy elvárásaim sincsenek. Az, hogy épp valaki olyan tetszett, aki nem viszonozta az érzéseimet nem feltétlen jelenti azt, hogy alfahím volt, vagy mintapasi. :)

2018. nov. 18. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!