Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha lassan 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha lassan 21 éves leszek, és még nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés
fiú vagyok
2016. aug. 17. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Ne ess pánikba! A nők megérzik és kikerülnek.

Keress neten barátnőt.

2016. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Első válaszoló hülyeséget ír ,neten lehetetlen barátnőre lelni .
2016. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján téged az zavar, hogy nem felelsz meg a társadalmi elvárásoknak, és nem az, hogy magányos vagy és vágysz valakire. Előbb tedd rendbe magad, és utána nem fog zavarni.
2016. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Húúúú vazze. Nem tudod mit hagysz ki. Na gyerünk! Talpra fel! Keress magadnak egy lányt ak tetszik. :) Vagy fiut ha olyan vagy. :) De ami fő. Aki keres az talál. csak valami normálisabb lányt/fiut keress. :) Sok szerencsét. :)
2016. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy kettes. Neten lehet barátnőt találni. Én példáúl itt találtam rá a kedvesemre. :)
2016. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2# én is a neten ismertem meg a páromat. 3 éve együtt vagyunk.. ismerősöm szintén neten ismerte meg a feleségét.. ne mondjunk ilyet,hogy lehetetlen.


kérdező: ez igazából a te hibád. nem fog odamenni hozzád egy csaj se és letámadni. neked kellene ismerkedni és nyitottnak lenni . de ha nagyon nem megy,akkor menj el bulizni. ott egyszerűbb dolgod van. de én inkább a randizást ajánlom

2016. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!