Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érintene, ha a férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érintene, ha a férfi, akivel isteni a szex, és életetek szerelme, azt mondaná, hogy szeretkezett már jobbat mással?

Figyelt kérdés
Szóval eddig azt mondta, hogy isteni együtt a szex, és ez tényleg így is van, de valahogy egy ,,őszinteségi" beszélgetős estén, amikor rákérdeztünk egymás előző partnerekkel folytatott szexuális életére, azt mondta, volt egy barátnője, aki ugyancsak szép és jó testű volt, és egyszer-kétszer olyat ,, dugtak", hogy az örökre megmaradt az emlékeiben. És az überel mindent. Nem mutattam ki, de nagyon megsértődtem. Igaz, én kérdeztem. Azóta még elélvezni sem tudok, mert nyomaszt a dolog. Ezt hogyan reagálnátok le?

2018. okt. 10. 18:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Nekem 27 évesen (Nő vagyok) csak 3 partnerem volt! De nem tartom magam egy döglött halnak az ágyban.
2018. okt. 10. 18:50
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Jobban igyekeznék.
2018. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Bunkó dolog volt az orrodra kötnie hogy milyet dugott az exével, de tény hogy te kérdezted. De tudod hogy őszinte volt és megbízott benned.

Amugy is veled van mostmár,beléd szerelmes,úgyhogy minek a múlton őrlődni?

2018. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen érzelmi intelligencia szintű pasas életed szerelme? Gratulálok.
2018. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj hogy létezik olyan emlékem, amiket az azóta átélt szexeuális élményeim nem homályosítanak el! De talán nem kellet volna faggatnod, és talán nem kellett volna olyan bunkónak lennie! De kérdezd meg hogy abban a nőben mi volt olyan csúcs, és űbereld meg! Valószínűleg orálangyal lehetett! De egy libatolla való ingerlés, simogatás is nagy élmény tud lenni. Illetve van akinak a keze is többet ér mint másnak mindene együtt!
2018. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, ez után megfogod tanulni, hogy ne kutakodj, mert csak magadnak ártasz vele.

Most, hogy tudod ezt, most jobban érzed magad, vagy legszívesebben visszatekernéd az idő kerekét, és inkább leharapnád a nyelved, sem mint kinyögnéd a kérdést.

szerintem az utóbbi lenne.


Tudod azt nehéz nektek megérteni, akik a szerelmet csak kémiának állítjátok be, holott nem így van, hogy teljesen más szeretkezni olyan emberrel, aki neked a világot jelenti, mint egy mezei partnerrel.

2018. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

6+


*Tudod azt nehéz nektek megérteni, akik a szerelmet csak kémiának állítjátok be, holott nem így van, hogy teljesen más szeretkezni olyan emberrel, aki neked a világot jelenti, mint egy mezei partnerrel.


Hozhatod, te a világ legujabb technikáit, játszhatsz Mata Harit, lejthetsz ezer fátyol táncot, és hasonló dolgokat, de az érzést, azt nem tudod a másikban utánoztatni, és bármilyen ezos technikát sorakoztatsz fel, akkor sem tudod überelni a tiszta,őszinte, mély érzéseket.

2018. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

És azt fontos hozzátenni hogy az exével nem alapjáraton volt jobb a szex,hanem volt 1-2 olyan alkalom amikor bevadultak. Mittomén,lehet bdsmeztek,vagy békülősszex volt,valami egyéb tényező játszhatott közre. De nem is fontos hogy mi volt ez.

Ne érezd úgy hogy űberelned kell . ^-^

2018. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha nem vagy kesz a valaszra, akkor maskor ne tegyel fel ilyen kerdeseket


engem soha nem erdekelt ez mert tudtam, ha olyan valaszt kapok ami nekem nem tettszik, akkor azt nehezen fogom viselni ezert a paromtol sosem kerdezek ilyet


ha nagyon izgat a tema akkor a csajokkal kibeszeljuk a dolgot, vagy ha mindenaron ferfi embertol akarok ilyesmit hallani akkor az unokabatyamat kerdezem, igy kapok ferfitol egy valaszt de megsem olyan ferfitol akinek a valasza erzelmileg hatna ram

2018. okt. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nm kell hulyesegeket kerdezni.

sztem a pasiknal a szex annyira nem merv ado...mint nalunk noknel...


en nekem annyiszor mondtak mar, h en voltam a legjobb az agyban, de egyik sem akart mellettem kikotni.

hozza meg rosszabb, visszajarnanak, de nem akarnak mellettem komolyabb dolgot elkepzelni.

a ferfiak eltudjak kulonitetni a szexet meg a szerelmet, a nok nem igazan!

2019. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!